Strona główna Technologia Zestawy Lego Star Wars zyskują duże obniżki cen podczas masowej wyprzedaży w...

Zestawy Lego Star Wars zyskują duże obniżki cen podczas masowej wyprzedaży w Walmart

50
0

Niech moc będzie z wami przez całe lato i mamy nadzieję, że skorzystacie z jednej z tych niesamowitych ofert Lego Star Wars. To tylko jedna z wielu ofert Walmart, które będziecie mogli złapać w tym tygodniu podczas wielkiej wyprzedaży Walmart Offers, a oferta obejmuje dwa różne zestawy Lego Star Wars: The Emperor's Throne Room i Fang Fighter vs. TIE Interceptor z Mandalorianin.

Lego Star Wars: Emperor's Throne Room kosztowało 100 dolarów — teraz kosztuje 80 dolarów

Walmart

Ostatni akt Gwiezdne Wojny: Powrót Jedi przedstawia monumentalną bitwę między Lukiem Skywalkerem, niesławnym Darthem Vaderem i nikczemnym Imperatorem Palpatine'em. Zestaw składający się z 807 elementów zawiera trzy figurki Lego, dwa miecze świetlne i dwa pioruny Mocy dla podłego starego Palpatine'a. Jesteśmy również wielkimi fanami elementu okna Gwiazdy Śmierci i obrotowego tronu Imperatora. A gdy już ukończysz zestaw, będziesz mógł ozdobić go fantazyjnym 40. rocznicowym ROTJ tabliczka! Nie jesteśmy pewni, jak długo potrwa ta wyprzedaż, ale póki trwa, możesz uzyskać 20 USD zniżki od normalnej ceny sprzedaży tej popularnej dioramy sceny bitwy.

Zestaw Lego Star Wars Fang Fighter kontra TIE Interceptor.
Walmart

Lego Star Wars: Fang Fighter kontra TIE Interceptor kosztował 100 USD — teraz 80 USD

Ten Gwiezdne Wojny seria słynie z pojazdów lądowych i kosmicznych, a ten superfajny zestaw Lego jest doskonałym przykładem tych ostatnich. Pobrano z Mandalorianin streaming, ten 957-częściowy zestaw Lego pozwala na zbudowanie całkiem filmowych rekonstrukcji statków Fang Fighter i TIE Interceptor. Po ukończeniu kokpity obu statków otwierają się, aby umożliwić umieszczenie w nich minifigurki. Otrzymasz również dwa sprężynowe działka (po jednym zestawie na każdy statek) wraz z poręcznym schowkiem na broń dla Fang Fighter. W momencie pisania tego tekstu możesz zaoszczędzić 20 USD na tym zestawie Lego, kupując za pośrednictwem Walmart.

Nie można zaprzeczyć ogromnej popularności wszystkiego, co jest z tym związane Gwiezdne Wojnywięc spodziewamy się tych fajnych Oferty Walmart szybko się kończą. Więc jeśli jesteś zainteresowany, najlepiej skorzystaj z tych promocji, póki jeszcze możesz. Ponownie, to twenty USD zniżki na zestawy Emperor's Throne Room i Fang Fighter vs TIE Interceptor, gdy kupujesz przez Walmart. Polecamy również zapoznać się z innymi ofertami Lego, które znaleźliśmy w tym tygodniu.


Źródło