Strona główna Technologia Zaoszczędź 600 USD na tym laptopie do gier Alienware z kartą RTX...

Zaoszczędź 600 USD na tym laptopie do gier Alienware z kartą RTX 4090

16
0

Jacob Roach / Stylish cyfrowe / Stylish cyfrowe

Laptopy do gier są teraz w modzie. Oprócz tego, że jest mobilny, kompaktowy i stylowy, całkowicie autonomiczny system ma swój urok. Jeśli nie jesteś majsterkowiczem, prawdopodobnie chcesz po prostu otworzyć laptopa i zacząć grać w gry od razu po wyjęciu z pudełka. Oferty Alienware są do tego świetne. Marka ma mnóstwo całkowicie gotowych ofert na laptopy do gier i oferty na komputery do gier. Weźmy na przykład tego laptopa do gier Alienware x16. Obecnie jest dostępny w cenie 3000 dolarów po obniżce o 600 dolarów. Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji na temat specyfikacji tej stylowej maszyny.

Dlaczego warto kupić laptop computer do gier Alienware x16

Najważniejszym aspektem każdego laptopa do gier są podzespoły. Ta konfiguracja x16 ma procesor Intel Core Extremely 9 i kartę Nvidia GeForce Karta graficzna RTX 4090. To potężna karta graficzna, która sprawdza równowagę pomiędzy przesadą a ceną. Bez problemu uruchomi najnowsze gry AAA przez kilka lat. Dzięki 16 GB pamięci RAM w karcie graficznej i dodatkowym 32 GB w pełnej maszynie, będziesz mieć szybką wydajność. Pojemność dysku SSD wynosi 2 TB. Nazwalibyśmy to „więcej niż wystarczająco”, ale jeśli grasz w wiele nowoczesnych gier na PC, wiesz, że z roku na rok jest ich coraz więcej. Może warto skorzystać z ofert zewnętrznych dysków twardych.

W przypadku laptopów do gier wyświetlacz jest równie ważny jak elementy wewnętrzne. Chociaż możesz rozważyć zapoznanie się z niektórymi ofertami monitorów do gier do wykorzystania podczas grania na swoim domowym sprzęcie, utkniesz z jednym ekranem, gdy będziesz poza domem. Ten to 16-calowy ekran FHD+, z częstotliwością odświeżania 480 Hz i czasem reakcji 3 ms. Wykona to zadanie, ale zewnętrzny monitor pomoże ci skrócić czas reakcji do 1 ms.

Ta potężna maszyna nie jest tania, ale teraz ma ogromną zniżkę. Można go kupić za 3000 dolarów po obniżce ceny o 600 dolarów w firmie Dell. Oferty firmy Dell przychodzą i znikają szybciej niż fala, więc jeśli szukasz wydajnego systemu, skorzystaj z tej oferty już dziś.

Zalecenia redaktorów


Źródło