Strona główna Technologia WWDC 2024: Genmoji pozwala tworzyć własne emoji za pomocą „Apple Intelligence”

WWDC 2024: Genmoji pozwala tworzyć własne emoji za pomocą „Apple Intelligence”

83
0

Podczas konferencji WWDC 2024 firma Apple zaprezentowała zupełnie nową funkcję Genmoji, która umożliwia użytkownikom tworzenie emoji przy użyciu technologii Apple Intelligence (AI). Zgadza się; możesz teraz wygenerować unikalne emoji, po prostu opisując wybrane emoji za pomocą Apple AI — a nawet używać zdjęć znajomych.

Apple ma już tysiące dostępnych emoji i stale dodaje nowe w corocznych aktualizacjach. Jednak dzięki Genmoji nie musisz czekać, aby wysłać odpowiedni emoji.

ZOBACZ TEŻ:

Wszystko ogłoszone na WWDC 2024, od iOS 18 po Apple Intelligence

Twórz nowe emoji za pomocą Genmoji

Dzięki Apple Intelligence użytkownicy mogą tworzyć Genmojis (Generative + Emoji) na swoich iPhone'ach, iPadach i Macach, po prostu wyświetlając monit AI i klawiaturę. Po prostu podając opis, zobaczysz unikalne Genmoji, które będzie gotowe do wysłania w aplikacji Wiadomości i nie tylko.


Źródło: Apple

Zgodnie z przykładem Apple możesz napisać „Buźkę relaksującą w ogórkach”, a Genmoji zostanie utworzony. Co więcej, będzie więcej opcji dla tego samego opisu do wyboru, dając użytkownikom duży wybór w zakresie wyboru emoji, który im się podoba.

Zmienna prędkość światła

Ma na celu umożliwienie użytkownikom konkretnego sposobu opisywania tego, jak się czują, ekscytowania się jakąś okazją lub „narzekania na awanturniczą wiewiórkę tuż za oknem”. Tak, to może być coś konkretnego.

Ponieważ Apple Intelligence rozpoznaje osoby w Twojej bibliotece, możesz także wybrać osobę i na jej podstawie wygenerować Genmoji. Chcesz zamienić swojego przyjaciela w emoji tajnego agenta? Teraz możesz.

iPhone prezentuje funkcję Genmoji umożliwiającą tworzenie nowych emoji


Źródło: Apple

Genmoji można także używać do reagowania na wiadomości na czacie, umieszczać je w wiadomościach lub jako naklejki. Zasadniczo działają jak niestandardowe emoji, które można wygenerować w ciągu kilku sekund.

Genmoji nie jest jedyną ogłoszoną sztuczką Apple AI, ponieważ WWDC 2024 pokazało także kilka aktualizacji iOS 18, iPadOS 18, a nawet aktualizacji Safari z narzędziami Apple Intelligence.Źródło