Strona główna Technologia Wszystko, co ogłoszono na Unpacked 2024, w tym Samsung Galaxy Ring, Galaxy...

Wszystko, co ogłoszono na Unpacked 2024, w tym Samsung Galaxy Ring, Galaxy Watch Extremely i wiele innych

16
0

Samsung Unpacked w lipcu 2024 r. przyniósł wiele wiadomości, których można się spodziewać: nowe gadżety. A ponieważ jest to wydarzenie technologiczne w 2024 r., skupiono się na sztucznej inteligencji.

Ale było to wydarzenie szczególnie godne uwagi dla Samsunga, biorąc pod uwagę, że firma wprowadziła zupełnie nową kategorię produktów podczas Unpacked. Mamy informacje o wszystkich ważnych nowinkach ujawnionych podczas transmisji na żywo, więc przejdźmy do rzeczy.

Pierścień Samsung Galaxy

W środę na Unpacked gigant technologiczny zaprezentował długo oczekiwany Galaxy Ring.

Jak można się spodziewać, jest to urządzenie do noszenia, które koncentruje się na zdrowiu. Co ciekawe, ma silny nacisk na sen, wykorzystując algorytm AI, aby pomóc użytkownikom lepiej zrozumieć ich wzorce snu. Chodzi o to, aby mieć urządzenie do noszenia, które faktycznie można nosić cały czas. Samsung obiecał lekką konstrukcję i żywotność baterii do siedmiu dni.

Oczywiście Galaxy Ring najwyraźniej stanowi bezpośrednią konkurencję dla popularnego już Oura Ring, który właśnie wprowadził do swojego produktu doradcę opartego na sztucznej inteligencji.

Zamówienia przedpremierowe na Galaxy Ring rozpoczną się w środę. Będzie szeroko dostępny od 24 lipca. Ceny zaczynają się od 399,99 USD.

Samsung Galaxy Ringi na wystawie.
Źródło: Mashable / Kimberly Gedeon

Samsung Galaxy Watch Extremely

Samsung wypuścił swój nowy, ekskluzywny zegarek, który ma konkurować z Apple Watch Extremely. Niektóre z obiecanych ulepszeń obejmują zwiększoną żywotność baterii, ekstremalną trwałość i bardzo szczegółowe śledzenie treningów. Zasadniczo, jeśli naprawdę lubisz triatlony, wędrówki piesze/biwakowanie lub inne tego typu aktywności, to może to być zegarek dla Ciebie.

Ale najbardziej uderzającą nową funkcją dodaną do Galaxy Watch Extremely jest nowy czujnik bezdechu sennego, który wykrywa, czy masz łagodne lub poważne problemy z oddychaniem podczas snu. Jest również autoryzowany przez FDA.

Mashable Prędkość światła

Galaxy Watch Ultra na wyświetlaczu


Źródło: Mashable / Kimberly Gedeon

Zamówienia przedpremierowe rozpoczynają się w środę. Będzie szeroko dostępny od 24 lipca. Galaxy Watch Extremely będzie kosztował 649,99 USD.

Samsung Galaxy Watch 7

OK, więc jeśli Extremely jest zbyt wielemoże Watch 7 będzie dla Ciebie odpowiedni. Po pierwsze, cena zaczyna się od 299,99 USD. Obiecuje wiele z tego, czego oczekujemy od inteligentnych zegarków. Dodał kilka bajerów, w tym wspomniane wcześniej narzędzie do pomiaru snu oparte na sztucznej inteligencji, które jest dołączone do Galaxy Ring. Możesz również użyć Watch 7 do zrobienia zdjęcia składu ciała, co wydaje mi się dziwne, ale może być atrakcyjne dla niektórych osób. Samsung obiecał również, że Watch 7 będzie działał szybciej i będzie miał jeszcze dokładniejszą funkcję GPS.

Zegarek 7 na wyświetlaczu

Tańszy mannequin Samsung Galaxy Watch 7.
Źródło: Mashable / Kimberly Gedeon

Samsung Galaxy Z Fold 6

Czym byłoby wydarzenie technologiczne bez telefonów? Najważniejszym z nich jest Z Fold 6. Samsung obiecał, że telefon będzie szybki i, tak, zgadliście, zoptymalizowany pod kątem AI. Aplikacja Google Gemini jest zintegrowana z telefonem, co oznacza, że ​​ma wbudowanego asystenta AI. Firma zauważyła, że ​​AI może pomóc ludziom w takich czynnościach, jak planowanie podróży lub robienie szczegółowych, transkrybowanych notatek ze spotkań.

Sam telefon oczywiście składa się, jak sugeruje nazwa. Samsung ogłosił, że jego najnowsze oferty stanowią najcieńszą i najlżejszą serię Galaxy Z. Mimo to firma pracowała nad stworzeniem bardziej wytrzymałego produktu. Ponadto Samsung podkreślił program Galaxy Z Assurance, który oferuje usługi naprawy ekranów uszkodzonych urządzeń.

Z Fold 6 można zamawiać w przedsprzedaży od środy, a jego sprzedaż rozpocznie się 24 lipca. Ceny zaczynają się od 1899,99 USD. Nie jest tanio!

Samsung Galaxy Z Fold 6 jest podtrzymywany

Spójrz na Mashable dot com na tym dużym, składanym ekranie.
Źródło: Mashable / Kimberly Gedeon

Samsung Galaxy Z Flip 6

Gigant technologiczny zadebiutował również ze swoim Galaxy Z Flip 6, który jest stosunkowo tańszą opcją w porównaniu do Fold 6. Mniejszy Z Flip 6 nadal obiecuje zapewnić możliwość personalizacji, jaką oferuje składany ekran Z Fold 6. On również integruje funkcje AI i obiecuje super-high-endowe wrażenia z aparatu. Tak więc, na przykład, możesz szybko automatycznie odpowiadać na tekst, wykonując inne czynności, dzięki AI i wielofunkcyjnemu wyświetlaczowi.

Z flip 6 częściowo otwarty

Z Flip 6 jest częściowo otwarty.
Źródło: Mashable / Kimberly Gedeon

Za Z Flip 6 zapłacimy co najmniej 1099,99 USD.

Samsung Galaxy Buds 3 i Buds 3 Professional

Choć może nie jest to najbardziej ekscytująca wiadomość dnia, Samsung wypuścił również nowe wersje swoich Galaxy Buds i Buds Professional. I wiecie co? Będą miały funkcje AI.

Słuchawki Buds 3 Pro są trzymane

Buds 3 Professional w całej okazałości, dzięki sztucznej inteligencji.
Źródło: Mashable / Kimberly Gedeon

Jedną z fajnych funkcji był jednak Interpreter. Umożliwia użytkownikom przełączenie Galaxy Z Fold 6 lub Flip 6 w tryb słuchania i bezpośrednie zinterpretowanie wypowiedzi osoby mówiącej do ich Buds. Samsung obiecał również ulepszone sterowanie poleceniami głosowymi za pośrednictwem Buds — w ten sposób możesz wykonywać takie czynności, jak wstrzymywanie muzyki za pomocą zaledwie kilku słów.

Ceny słuchawek Buds 3 będą zaczynać się od 179,99 USD, a Galaxy Buds 3 Professional od 249,99 USD.

Tematy
Samsung Samsung rozpakowanyŹródło