Strona główna Technologia Ten gamingowy laptop computer Dell G15 z kartą RTX 4050 jest w...

Ten gamingowy laptop computer Dell G15 z kartą RTX 4050 jest w sprzedaży za 850 dolarów

20
0

Dell

Nie musisz wydawać tysięcy dolarów, aby kupić laptopa do gier. Istnieją niedrogie opcje, takie jak Dell G15, który jest teraz jeszcze tańszy po obniżce o 200 USD. Jego konfiguracja, która obejmuje kartę graficzną Nvidia GeForce RTX 4050, która zwykle kosztuje 1050 USD w firmie Dell, została obniżona do zaledwie 850 USD. To całkiem przystępna cena za niezawodny laptop computer do gier, ale musisz działać szybko, jeśli jesteś zainteresowany, ponieważ zapasy w sprzedaży mogą się wyczerpać w każdej chwili.

Dlaczego warto kupić gamingowego laptopa Dell G15

Większość najlepsze laptopy do gier będą kosztować sporo, ale mamy też Dell G15 na naszej liście jako najlepszy niedrogi laptop computer do gier dla tych, którzy chcą niedrogiego, ale wydajnego urządzenia do uruchamiania najlepszych gier na PC. Dzięki procesorowi AMD Ryzen 7 7840HS, karcie graficznej Nvidia GeForce RTX 4050 i 16 GB pamięci RAM będziesz mógł grać przy niskich i średnich ustawieniach grafiki — Dell G15 nie będzie miał wystarczająco dużo mocy, aby przejść do najwyższych ustawień, ale to dobry kompromis dla laptopa do gier, którego możesz dostać za tak niską cenę.

Laptop computer do gier Dell G15 jest wyposażony w 15,6-calowy wyświetlacz, który ma idealny rozmiar, aby docenić szczegóły ulubionych gier wideo, a jednocześnie zachować mobilność, a dzięki rozdzielczości Full HD i częstotliwości odświeżania 165 Hz będziesz cieszyć się ostrymi obrazami i płynnymi animacjami na ekranie. Urządzenie jest również wyposażone w system Home windows 11 Dwelling preinstalowany na 512 GB dysku SSD, który zapewni wystarczająco dużo miejsca na kilka gier wideo ze wszystkimi aktualizacjami i dodatkami DLC.

Podczas gdy niektóre oferty laptopów do gier nadal będą kosztować ponad 1000 USD, ta oferta na Dell G15 pozwoli Ci rozpocząć nowoczesne gry na PC za jedyne 850 USD. Nie spodziewamy się jednak, że zniżka w wysokości 200 USD od pierwotnej ceny 1050 USD utrzyma się długo, ponieważ zawsze jest duże zainteresowanie niedrogimi maszynami do gier. Jeśli uważasz, że laptop computer do gier Dell G15 jest idealnym urządzeniem dla Ciebie, nie wahaj się dokonać zakupu, ponieważ jeśli tak zrobisz, możesz przegapić okazję, aby kupić go za jeszcze niższą cenę niż zwykle.


Źródło