Strona główna Technologia Ten 65-calowy telewizor QLED kosztuje mniej niż 400 dolarów podczas wyprzedaży Walmart...

Ten 65-calowy telewizor QLED kosztuje mniej niż 400 dolarów podczas wyprzedaży Walmart Offers

26
0

TCL

TCL jest znane z niedrogich telewizorów, ale niektóre opcje TCL znalazły się na naszych listach najlepszych telewizorów na koniec roku. Oznacza to, że nie zamierzamy unikać mówienia o jednej z najlepszych ofert na telewizory TCL, jakie widzieliśmy od jakiegoś czasu. Oferta pochodzi od Walmart i wygląda następująco: Przez ograniczony czas będziesz mógł kupić 65-calową serię Q6 TCL z Google TV za 398 USD. To 102 USD mniej niż normalna cena sprzedaży 500 USD.

Dlaczego warto kupić telewizor TCL z serii Q6 o przekątnej 65 cali

TCL niezmiennie plasuje się w czołówce topowe marki telewizorów i uważamy, że firma często osiąga idealną równowagę między obrazem, wydajnością i ogólną wartością. Tak jest z pewnością w przypadku serii Q6, która jest jednym z modeli podstawowych firmy. Nie pozwól jednak, aby „poziom podstawowy” Cię zniechęcił, ponieważ 65-calowy Q6 może stanąć ramię w ramię z niektórymi z najlepszych telewizorów na rynku.

Przede wszystkim jest to telewizor 4K QLED z maksymalną częstotliwością odświeżania 60 Hz. Dla tych, którzy nie wiedzą, „Q” w QLED oznacza kropki kwantowe. Są to filtry światła poprawiające kolor, które pozwalają wyświetlaczom LED-LCD na dostarczanie bogatych kolorów, doskonałych poziomów kontrastu i dużej jasności. To właśnie z tego ostatniego telewizory QLED są najbardziej znane! Niezależnie od tego, czy planujesz używać telewizora do filmów, programów telewizyjnych czy gier wideo, seria Q6 zapewnia, że ​​każde źródło jest odpowiednio zoptymalizowane, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy obraz.

Podczas gdy częstotliwość odświeżania osiąga maksymalnie 60 Hz, TCL Movement Price 240 z MEMC i Sport Accelerator 120 to cyfrowe wzmocnienia, które TCL wbudował w Q6, aby poprawić klarowność ruchu. Będziesz mieć również do wyboru trzy wejścia HDMI, możliwość korzystania z Chromecasta do przesyłania aplikacji, zdjęć, filmów i innych multimediów, a także kompatybilność z Alexą i Asystentem Google.

Trudno powiedzieć, jak długo potrwa ta promocja, ponieważ oferty telewizyjne pojawiają się i znikają dość szybko. To powiedziawszy, jeśli szukasz nowego telewizora 4K w świetnej cenie, rozważ serię TCL 65-calowego Q6, w sprzedaży w Walmart za jedyne 400 USD. A skoro już przy tym jesteśmy, dlaczego nie sprawdzić niektórych innych ofert Walmart, które znaleźliśmy w tym tygodniu w trafnie nazwanej wyprzedaży „Walmart Offers”.


Źródło