Strona główna Technologia Remake Prince of Persia: The Sands of Time zadebiutuje w 2026 roku,...

Remake Prince of Persia: The Sands of Time zadebiutuje w 2026 roku, Ubisoft ogłasza bezpłatną aktualizację dla Misplaced Crown

13
0

Projekt remake’u Prince of Persia: The Sands of Time otrzymał w poniedziałek potwierdzenie okna premiery w serwisie Ubisoft Ahead. Przygodowa gra akcji zadebiutuje gdzieś w 2026 roku. Firma Ubisoft potwierdziła, że ​​remake Prince of Persia: The Sands of Time pomyślnie przeszedł fazę przedprodukcyjną i obecnie wkracza w pełną produkcję. Ogłoszenie to następuje po burzliwym okresie prac nad grą, który po raz pierwszy ogłoszono w 2020 roku. Wydawca udostępnił także aktualizacje dotyczące Prince of Persia: The Misplaced Crown i niedawno wydanej gry The Rogue Prince of Persia w serwisie Ubisoft Ahead.

Zapowiedź remake'u Prince of Persia: Piaski Czasu

Na konferencji Ubisoft Ahead wydawca ujawnił nowy zwiastun remake'u Prince of Persia: The Sands of Time, potwierdzając okno premiery na rok 2026. Wydawca powiedział, że gra ma już wejść do pełnej produkcji, ale nie podał żadnych innych szczegółów. Projekt remake'u, ogłoszony po raz pierwszy na Ubisoft Ahead w 2020 roku, doświadczył wielu opóźnień w trakcie jego rozwoju.

Remake Prince of Persia: The Sands of Time, początkowo prowadzony przez Ubisoft Pune i Mumbai, został przekazany firmie Ubisoft Montreal w 2022 roku. Ubisoft Toronto, Ubisoft Bucharest, Ubisoft Pune i E-Studio pomagają obecnie w tworzeniu gry. Oryginalna gra Prince of Persia: The Sands of Time została wydana po raz pierwszy w 2003 roku na Recreation Boy Advance, PS2, GameCube, Xbox i Home windows. Gra uznawana jest za klasykę gatunku przygodowych gier akcji.

Aktualizacja Prince of Persia: Zaginiona Korona

Firma Ubisoft udostępniła także inne aktualizacje dotyczące serii Prince of Persia, potwierdzając bezpłatne aktualizacje gier Prince of Persia: The Misplaced Crown i The Rogue Prince of Persia. Wydawca ogłosił, że bezpłatna aktualizacja „Divine Trials” do gry Prince of Persia: The Misplaced Crown jest już dostępna dla wszystkich graczy. Aktualizacja dodaje 22 nowe wyzwania eksperckie, w których gracze mogą sprawdzić swoje siły.

„Gracze mogą teraz uzyskać dostęp do Sali Pamięci przez specjalne drzwi znajdujące się w Przystani i wybierać spośród czterech zestawów wyzwań. Wyzwania te stają się coraz trudniejsze i projektowane w wyjątkowych, egzotycznych warunkach” – oznajmił Ubisoft w notatce prasowej. Należą do nich wyzwania platformowe, łamigłówki, próby oparte na walce i nowo przerobione bitwy z bossami.

Próby będą odblokowywane w miarę postępów graczy i odblokowywania nowych mocy. Ci, którzy już ukończyli wersje próbne, uzyskają jednak bezpośredni dostęp do wszystkich na raz, w istniejących zapisach, potwierdził Ubisoft. Dodatkowo gracze, którym uda się pokonać zmienionego bossa na koniec każdego zestawu wyzwań, zostaną nagrodzeni czterema nowymi amuletami i strojami.

Wydawca rzucił także okiem na nadchodzące DLC „Maska Ciemności” do Prince of Persia: The Misplaced Crown, które ukaże się na wszystkich platformach we wrześniu 2024 roku.

Aktualizacja Rogue Prince of Persia

Niedawno wydana gra The Rogue Prince of Persia również doczekała się pierwszej dużej aktualizacji tytułu podczas konferencji Ubisoft Ahead. Wydawca zapowiedział aktualizację „The Temple of Hearth” dla platformówki typu roguelite, która wciąż znajduje się w fazie wczesnego dostępu. Aktualizacja dodaje nowy biom, zawierający nowych wrogów, pułapki i wyzwania związane z przemierzaniem. Aktualizacja wprowadza także dwa nowe moby, Shielded Warrior i Duellist, oraz nową broń, Flaming Censers.

„Ta aktualizacja wprowadza także drzewo umiejętności Meta Development, które pozwala graczom używać Spirit Glimmers do odblokowywania trwałych ulepszeń” – powiedział Ubisoft. Wydawca powiedział, że aktualizacja Temple of Hearth będzie pierwszym dużym dodatkiem do gry, z wieloma aktualizacje w fazie wczesnego dostępu prowadzącej do premiery wersji 1.0.


Linki partnerskie mogą być generowane automatycznie – szczegółowe informacje można znaleźć w naszym oświadczeniu dotyczącym etyki.

Źródło

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj