Strona główna Technologia Redmi Buds 5C z hybrydowym ANC, 36-godzinna żywotność baterii wprowadzona na rynek...

Redmi Buds 5C z hybrydowym ANC, 36-godzinna żywotność baterii wprowadzona na rynek w Indiach: specyfikacje, cena

12
0

Redmi Buds 5C zostały wprowadzone na rynek w Indiach wraz z Redmi 13 5G we wtorek. Prawdziwe bezprzewodowe słuchawki stereo (TWS) dołączają do najnowszej oferty firmy, która obejmuje również Redmi Buds 5 wprowadzone na rynek w lutym tego roku. Redmi Buds 5C mogą pochwalić się takimi funkcjami jak hybrydowa aktywna redukcja szumów (ANC), 36 godzin całkowitej żywotności baterii z możliwością szybkiego ładowania i obsługą wielu kodeków.

Cena Redmi Buds 5C w Indiach

Cena słuchawek Redmi Buds 5C w Indiach wynosi 1999 rupii. Słuchawki TWS są dostępne w trzech wersjach kolorystycznych: Acoustic Black, Bass White i Symphony Blue. Według firmy ich sprzedaż rozpocznie się 20 lipca o 12:00 czasu indyjskiego i można je kupić na stronie internetowej marki, w Amazon, Flipkart i u sprzedawców detalicznych Xiaomi.

Specyfikacje Redmi Buds 5C

Redmi Buds 5C są wyposażone w hybrydowy ANC do 40 dB i obsługują kodeki SBC i AAC. Mają dedykowany tryb przezroczystości, który można przełączać za pomocą towarzyszącej aplikacji Xiaomi Earbuds. Za pomocą tej samej aplikacji użytkownicy mogą również dostosowywać elementy sterujące. Zgodnie z informacjami firmy, słuchawki douszne TWS są wyposażone w dynamiczne przetworniki tytanowe o średnicy 12,4 mm i obsługują pięć profili dźwięku: Customary, Improve Treble, Improve Bass, Improve Voice i tryb niestandardowy.

Redmi Buds 5C mają klasę ochrony IP54 przed wnikaniem pyłu i wody. Jeśli chodzi o łączność, obsługują Bluetooth 5.3 i funkcję szybkiego parowania Google. Użytkownicy mogą również włączyć funkcję udostępniania dźwięku w wybranych telefonach Xiaomi i Redmi oraz połączyć dwa Redmi Buds 5C w celu wspólnego odtwarzania muzyki.

Etui ładujące słuchawek TWS ma wymiary 57 x 55,95 x 26,85 mm i waży 38,5 g. Firma twierdzi, że Redmi Buds 5C mogą wytrzymać do 7 godzin na jednym ładowaniu, a etui zapewnia całkowity czas odtwarzania do 36 godzin (z wyłączonym ANC). Posiadają również funkcję szybkiego ładowania, a ten minut ładowania ma zapewnić do dwóch godzin odtwarzania.


Linki partnerskie mogą być generowane automatycznie – szczegóły znajdziesz w naszym oświadczeniu dotyczącym etyki.

Aby otrzymywać najnowsze wiadomości i recenzje ze świata technologii, obserwuj Devices 360 na X, Fb, WhatsApp, Wątki I wiadomości GoogleAby otrzymywać najnowsze filmy o gadżetach i technologii, zasubskrybuj nasz kanał Kanał Youtube. Jeśli chcesz wiedzieć wszystko o najlepszych influencerach, śledź nasz wewnętrzny Kto to jest360 NA Instagram I Youtube.

Podobno Oura Ring otrzymuje funkcję Oura Advisor opartą na sztucznej inteligencji, która oferuje spersonalizowane spostrzeżenia


Perplexity AI wprowadza swoją funkcję wyszukiwania Professional dla złożonych zapytań na urządzeniach z systemem AndroidŹródło