Strona główna Technologia Realme Narzo 70X 5G: knowledge premiery, oczekiwana cena w Indiach, funkcje, dane...

Realme Narzo 70X 5G: knowledge premiery, oczekiwana cena w Indiach, funkcje, dane techniczne i nie tylko

34
0

Realme jest gotowe na wprowadzenie na rynek nowego, budżetowego smartfona z serii Narzo, znanego jako Realme Narzo 70x 5G. Nadchodzący smartfon Realme będzie bezpośrednim następcą wprowadzonego w zeszłym roku Realme Narzo 60x 5G.

Firma dokłada wszelkich starań, aby wywołać szum wokół nadchodzącego Narzo 70x 5G. Marka ujawniła także kilka kluczowych informacji na temat urządzenia, które z pewnością wygląda interesująco. W tym przewodniku porozmawiamy o wszystkim, co musisz wiedzieć o Realme Narzo 70x 5G. Zatem bez zbędnych ceregieli zaczynajmy.

Szczegóły premiery Realme 12+ 5G, 12 5G w Indiach

Realme zaprezentuje w kraju nadchodzący smartfon Narzo 70x 5G 24 kwietnia. Wydarzenie inaugurujące rozpocznie się o godzinie 12:00 czasu wschodniego, a widzowie będą mogli oglądać transmisję na żywo na oficjalnym kanale firmy w serwisie YouTube. Co więcej, mogą także otrzymywać aktualizacje na żywo w kanałach społecznościowych marki.

Oczekiwana cena w Indiach i knowledge sprzedaży

Marka nie ujawniła nic na temat cen Realme Narzo 70x 5G. Jednak marka drażniła się, że nadchodzący smartfon będzie kosztować poniżej 12 000 rupii. Uważamy, że podstawowy wariant urządzenia może kosztować poniżej 12 000 rupii, natomiast wyższy wariant – poniżej 15 000 rupii.

Realme Narzo 60x 5G również był wyceniony tylko w tym przedziale cenowym, więc spodziewamy się, że marka będzie stosować tę samą strategię cenową w przypadku Narzo 70x 5G. Jeśli chodzi o datę sprzedaży, można przyjąć, że nastąpi ona w ciągu tygodnia od premiery, choć nie ma potwierdzenia co do daty sprzedaży nadchodzącego urządzenia.

Oczekiwane funkcje i specyfikacje

Realme ujawniło kilka szczegółów na temat nadchodzącego Realme Narzo 70x 5G. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o jego oczekiwanych funkcjach i specyfikacjach.

Projekt

Realme ujawniło projekt nadchodzącego smartfona. Telefon będzie charakteryzował się językiem projektowania podobnym do tego, który widzieliśmy w ostatnich produktach Realme. Potwierdzono, że telefon będzie dostępny w wersji kolorystycznej niebieskiej, choć firma wprowadziła także inne warianty kolorystyczne.

Jeśli chodzi o estetykę projektu, telefon będzie wyposażony w duży, okrągły moduł aparatu, który może być wyposażony w konfigurację z dwoma aparatami. Tylny panel oferuje błyszczące wykończenie z brandingiem Narzo na dole. Panel przedni oferuje wycięcie w kształcie dziurki w górnej, środkowej pozycji, a ramki wyglądają minimalistycznie. To powiedziawszy, inne szczegóły projektu zostaną ujawnione dopiero podczas premiery Realme Narzo 70x 5G.

Wyświetlacz

Firma nie zdradziła zbyt wiele na temat wyświetlacza, ale potwierdziła, że ​​urządzenie będzie charakteryzowało się częstotliwością odświeżania ekranu na poziomie 120 Hz. Inne szczegóły nie są jeszcze dostępne.

Wydajność i system operacyjny

Realme nie ujawniło jeszcze chipsetu napędzającego Narzo 70x 5G. Podobnie jak Realme Narzo 60x 5G, telefon może być również dostępny z różnymi konfiguracjami pamięci RAM i pamięci. Może również działać na najnowszej wersji Androida z interfejsem Realme UI.

Kamery

Jeśli chodzi o aparaty, firma ujawniła, że ​​Realme Narzo 70x 5G będzie wyposażony w podwójny tylny aparat z lampą błyskową LED. Potwierdzono, że telefon będzie wyposażony w 50-megapikselowy czujnik główny i być może będzie także wyposażony w 2-megapikselowy obiektyw portretowy. Słuchawka może również zawierać 8-megapikselowy czujnik skierowany do przodu do robienia selfie i rozmów wideo.

Bateria i inne szczegóły

Potwierdzono, że Realme Narzo 70x 5G będzie wyposażony w baterię o pojemności 5000 mAh, co jest standardem w tym segmencie cenowym. Telefon będzie obsługiwał szybkie ładowanie o mocy 45 W. Firma twierdzi, że urządzenie można naładować do 50 procent w zaledwie 25 minut.


Czy Samsung Galaxy Z Flip 5 to najlepszy składany telefon, jaki można obecnie kupić w Indiach? O nowym składanym telefonie firmy w kształcie muszli rozmawiamy w najnowszym odcinku podcastu Orbital Devices 360. Orbital jest dostępny na Spotify, Gaana, JioSaavn, Podcasty Google, Podcasty Apple, Muzyka Amazona i gdziekolwiek znajdziesz swoje podcasty.

Linki partnerskie mogą być generowane automatycznie – szczegółowe informacje można znaleźć w naszym oświadczeniu dotyczącym etyki.

Źródło