Strona główna Technologia Perplexity AI wprowadza swoją funkcję wyszukiwania Professional dla złożonych zapytań na urządzeniach...

Perplexity AI wprowadza swoją funkcję wyszukiwania Professional dla złożonych zapytań na urządzeniach z systemem Android

23
0

Perplexity AI, platforma wyszukiwarki sztucznej inteligencji (AI), wprowadziła nową funkcję nazwaną Professional Search w zeszłym tygodniu. Funkcja ta trafia teraz do aplikacji na Androida, a użytkownicy mogą uzyskać do niej dostęp, po prostu przełączając przycisk Professional pod polem tekstowym. Według firmy AI, funkcja ta wykorzystuje wieloetapowe rozumowanie, aby znaleźć odpowiedzi na złożone zapytania, na które nie można odpowiedzieć, wyszukując informacje na stronach internetowych. Funkcja jest dostępna dla użytkowników bezpłatnych z pewnymi ograniczeniami.

Professional Search firmy Perplexity AI wprowadzany na Androida

Chociaż firma nie ogłosiła oficjalnie tej funkcji, jest ona teraz dostępna w aplikacji Perplexity AI na Androida dla wielu użytkowników. Devices 360 uzyskał dostęp do tej funkcji i działa ona podobnie do klienta internetowego. Warto zauważyć, że Professional Search był pierwszy wydany 2 lipca.

Perplexity AI Professional Szukaj na Androidzie

Aby aktywować Professional Search, użytkownicy mogą sprawdzić pod polem tekstowym, gdzie widoczny jest nowy przełącznik Professional. Włączenie go spowoduje aktywację funkcji, a użytkownicy będą mogli nadal zadawać zapytania, które zwykle wymagają kilku wyszukiwań. Podczas wyszukiwania wyniku Perplexity wyświetli ikonę Professional Search i podświetli liczbę kroków potrzebnych do uzyskania wyniku. Poniżej użytkownicy mogą również sprawdzić wszystkie źródła użyte do utworzenia odpowiedzi.

W momencie ogłoszenia tej funkcji firma AI podkreśliła, że ​​Professional Search analizuje wyniki wyszukiwania i podejmuje inteligentne działania na podstawie swoich ustaleń, aby uzyskać ostateczną odpowiedź. Proces ten obejmuje również przeprowadzanie wyszukiwań uzupełniających, które bazują na poprzednich wynikach. Oprócz zapytań wyszukiwania użytkownicy mogą również zadawać zaawansowane pytania dotyczące matematyki i programowania AI.

Zasadnicza różnica między zwykłym wyszukiwaniem a Professional Search na platformie Perplexity polega na tym, że pierwsze oferuje szybkie i dokładne odpowiedzi poparte źródłami, podczas gdy drugie bardziej wnika w zagadnienie i dostarcza kompleksowe wyniki.

Obecnie funkcja Professional Search jest dostępna dla wszystkich użytkowników. Jednak użytkownicy bezpłatni będą mogli uzyskać do niej dostęp tylko w przypadku pierwszych pięciu zapytań co cztery godziny. Aby uzyskać dostęp do nieograniczonej liczby wyszukiwań professional, użytkownicy będą musieli kupić subskrypcję Perplexity Professional, której cena wynosi 20 USD (około 1670 rupii) miesięcznie.


Linki partnerskie mogą być generowane automatycznie – szczegóły znajdziesz w naszym oświadczeniu dotyczącym etyki.

Aby otrzymywać najnowsze wiadomości i recenzje ze świata technologii, obserwuj Devices 360 na X, Fb, WhatsApp, Wątki I wiadomości GoogleAby otrzymywać najnowsze filmy o gadżetach i technologii, zasubskrybuj nasz kanał Kanał Youtube. Jeśli chcesz wiedzieć wszystko o najlepszych influencerach, śledź nasz wewnętrzny Kto to jest360 NA Instagram I Youtube.

Podobno Oura Ring otrzymuje funkcję Oura Advisor opartą na sztucznej inteligencji, która oferuje spersonalizowane spostrzeżenia


Apple Arcade doda w sierpniu Temple Run: Legends, Vampire Survivors+ i tytuł Imaginative and prescient Professional SpatialŹródło