Strona główna Technologia Palworld stanie się o wiele większy

Palworld stanie się o wiele większy

17
0

Para kieszonkowa

Hit w otwartym świecie tworzenia przedmiotów Świat Pal stanie się o wiele większy. Deweloper Pocketpair nawiązał współpracę z Sony Music Leisure, aby rozszerzyć zasięg poza samą grę.

Przedsięwzięcie, o którym poinformowano w środę w komunikat prasowyrozpocznie się od ekskluzywnych produktów, które będzie można kupić na stronach internetowych firmy Aniplex, należącej do Sony Music, w Stanach Zjednoczonych i Szanghaju. Firmy będą również obecne na Bilibili World 2024 — chiński konwent gier wideo, który odbędzie się w ten weekend, od 12 do 14 lipca.

Ogłoszenie nie mówi nic o innych planach, ale Aniplex to znany twórca anime i wydawca gier wideo. Jego początki sięgają lat 90. XX wieku, a w ciągu ostatnich kilku dekad stał za kilkoma największymi anime, w tym Wybielacz, Pogromca demonówseria Destiny, obie serie Fullmetal Alchemist i wiele innych.

Możemy więc założyć, że Świat Pal anime może być w kartach. A biorąc pod uwagę podobieństwa gry do Pokémon (chociaż wiele z nich jest powierzchownych), może to być oczywiste.

Świat Palgra survivalowa z otwartym światem i tworzeniem przedmiotów, została wydana w ramach wczesnego dostępu w styczniu na platformach Steam, Xbox Sequence X/S, Xbox One i Xbox Recreation Cross i stała się gigantycznym hitem. Wiele z tego można prześledzić do marketingu „Pokémon, ale z bronią”, ale ludzie przywiązali się do angażującej pętli gry, która polega na łapaniu Buddies, sprowadzaniu ich z powrotem do bazy i zmuszaniu do tworzenia. Możesz również rozmnażać je, aby uzyskać jeszcze więcej Buddies — lub jeść je, jeśli czujesz się trochę podle.

Gra, która została wciągnięta w tak duże partnerstwo, musiała się wydarzyć. W ciągu pierwszego miesiąca przyciągnęła miliony graczy. Pierwszego dnia grało w nią 370 000 graczy na Steamie, a według Pocketpair sprzedano 1 milion egzemplarzy. Liczba ta wzrosła do 8 milionów w ciągu kilku następnych dni. W pewnym momencie, to wyprzedził Kontratakzwykle na szczycie record najczęściej odtwarzanych gier na Steamie. W lutym deweloper ogłosił, że ma dotarło do ponad 25 milionów graczy na PC i Xbox.

W czerwcu otrzymała również swoją pierwszą dużą aktualizację. Aktualizacja Sakurajima przyniosła nową wyspę, nowych kumpli, nowe budynki, nowy restrict poziomów i wiele więcej, co odświeżyło grę dla wielu graczy, którzy mogli ją porzucić.


Źródło