Strona główna Technologia NYT Connections: wskazówki i odpowiedzi na czwartek, 11 lipca

NYT Connections: wskazówki i odpowiedzi na czwartek, 11 lipca

15
0

Sam Hill / Fashionable cyfrowe

Znajomości to najnowsza gra logiczna od New York Instances. Gra polega na skategoryzowaniu puli 16 słów do czterech tajnych (na razie) grup poprzez ustalenie, jak słowa są ze sobą powiązane. Łamigłówka resetuje się każdej nocy o północy, a każda nowa łamigłówka ma różny stopień trudności. Tak jak Słowomożesz śledzić swoją passę zwycięstw i porównywać swoje wyniki ze znajomymi.

Niektóre dni są trudniejsze od innych. Jeśli masz trochę problemów z rozwiązaniem dzisiejszego Znajomości puzzle, sprawdź nasze porady i wskazówki poniżej. A jeśli nadal nie możesz tego zrozumieć, na samym końcu podamy Ci dzisiejsze odpowiedzi.

Jak grać w Connections

W Znajomościzostanie Ci pokazana siatka zawierająca 16 słów — Twoim celem jest uporządkowanie tych słów w cztery zestawy po cztery, poprzez zidentyfikowanie połączeń, które je łączą. Zestawy te mogą obejmować koncepcje takie jak tytuły serii gier wideo, kontynuacje serii książek, odcienie czerwieni, nazwy sieci restauracji itp.

Są zazwyczaj słowa, które wydają się pasować do wielu tematów, ale jest tylko jedna 100% poprawna odpowiedź. Możesz przetasować siatkę słów i zmienić ich kolejność, aby lepiej zobaczyć potencjalne powiązania.

Każda grupa jest oznaczona kolorem. Żółta grupa jest najłatwiejsza do rozszyfrowania, po niej są grupy zielona, ​​niebieska i fioletowa.

Wybierz cztery słowa i kliknij Składać. Jeśli masz rację, cztery słowa zostaną usunięte z siatki, a łączący je motyw zostanie ujawniony. Zgadnij niepoprawnie, a zostanie to uznane za błąd. Do zakończenia gry masz tylko cztery błędy.

Wskazówki na dzisiejsze połączenia

Możemy pomóc Ci rozwiązać dzisiejsze Connection, podając cztery tematy. Jeśli potrzebujesz więcej pomocy, podamy Ci również jedno słowo z każdej grupy poniżej.

Dzisiejsze tematy

  • Przybory szkolne
  • Fundamentalny
  • Przenosić
  • Podświetlane znaki

Jedna odpowiedź ujawnia

  • Przybory szkolne: Długopis
  • Fundamentalny: Niezbędny
  • Przenosić: Dawać
  • Znaki podświetlane: Oklaski
Logo gry New York Times Connection.
New York Instances

Odpowiedzi na dzisiejsze połączenia

Nadal bez powodzenia? Nic się nie stało. Ta łamigłówka została zaprojektowana tak, aby była trudna. Jeśli chcesz po prostu zobaczyć dzisiejsze Znajomości odpowiedź, mamy dla Ciebie rozwiązanie poniżej:

Znajomości siatki są bardzo zróżnicowane i zmieniają się każdego dnia. Jeśli nie udało Ci się rozwiązać dzisiejszej łamigłówki, koniecznie sprawdź jutro.


Źródło