Strona główna Technologia Najlepsze oferty Prime Day Apple w 2024 r.: AirPods, MacBooki, iPady

Najlepsze oferty Prime Day Apple w 2024 r.: AirPods, MacBooki, iPady

15
0

Luke Larsen / Stylish cyfrowe

Prime Day, 16 i 17 lipca, jest za niecały tydzień. Oznacza to, że wczesne oferty Prime Day zaczynają spadać. Wydarzenie zakupowe daje szansę na zniżki na wszelkiego rodzaju urządzenia Apple. Każdy kupujący wie, że produkty Apple nie są tanie, dlatego spodziewamy się dużego popytu na oferty Prime Day Apple — tak jak co roku. Jeśli myślisz o skorzystaniu z ofert Prime Day, aby kupić nowego iPhone'a, iPada, AirPods, MacBooka lub inne urządzenie Apple, musisz być dobrze wyposażony w informacje, które ujawnimy poniżej.

Dzisiejsze najlepsze oferty Apple

Tył modeli iPad Air M2 i M1.
Andy Boxall / Stylish cyfrowe

Amazon Prime Day 2024 zaplanowano na 16 i 17 lipca. Wiemy, że nie musisz czekać na wydarzenie zakupowe, jeśli chcesz kupić nowe urządzenie Apple już teraz. Zebraliśmy nasze ulubione oferty Apple, które są obecnie dostępne, ale musisz się pospieszyć z zakupem, ponieważ nie jesteśmy pewni, ile czasu pozostało do końca tych ofert.

  • Apple AirPods 2 —
  • Apple AirPods Professional 2 z USB-C —
  • Apple iPhone 12 Mini (128GB) – odnowiony —
  • Apple Watch Collection 9 (GPS, 45 mm) —
  • Apple AirPods Max —
  • Apple iPhone 14 Professional (128GB) – odnowiony —
  • Apple 13-calowy MacBook Air M2 (256 GB) —
  • Apple iPad Air M2 (Wi-Fi, 256 GB) —
  • Apple 13-calowy MacBook Air M3 (dysk SSD 256 GB) —
  • Apple 14-calowy MacBook Professional M3 (512 GB) —

Kiedy zaczynają się promocje Prime Day na produkty Apple?

Amazon Prime Day 2024 odbędzie się w tym roku od 16 do 17 lipca. Możesz być pewien, że w tygodniach poprzedzających oficjalne daty Amazon będzie oferował wczesne wyprzedaże — zaczynając mniej więcej teraz. Inni sprzedawcy detaliczni również będą próbowali przyciągnąć uwagę kupujących własnymi rabatami. Gdy tylko pojawi się oficjalne ogłoszenie, damy Ci znać, więc powinieneś dodać tę stronę do zakładek. Będziemy również wyróżniać najlepsze oferty Prime Day Apple, co jest kolejnym powodem, dla którego warto wrócić na tę stronę.

Czy Prime Day to dobry second na zakup produktów Apple?

Oferty Prime Day Apple dadzą Ci największe szanse na zdobycie fantastycznych cen na urządzenia Apple przed Black Friday. Powinieneś wiedzieć, że nie tylko Amazon oferuje te oferty, ponieważ sprzedawcy detaliczni, tacy jak Greatest Purchase i Walmart, również obniżą ceny produktów Apple. Jeśli masz już oko na produkt Apple, warto poczekać do przyszłego miesiąca, zanim dokonasz zakupu, ponieważ może być dla Ciebie ogromny rabat.

Jak wybierać produkty Apple na Prime Day 2024

iPhone 15 Pro Max położony ekranem do dołu na zewnątrz, ukazujący naturalny kolor tytanowy.
Joe Maring / Stylish cyfrowe

Chociaż byłoby dość jasne, jaki produkt Apple chcesz kupić — kup iPhone'a, jeśli chcesz nowego smartfona, iPada, jeśli chcesz nowego tabletu, lub MacBooka, jeśli chcesz nowego laptopa — większość czasu, który spędzisz na podejmowaniu decyzji o zakupie, będzie wynikać z przeglądania wszystkich modeli dostępnych dla każdego urządzenia. Oczywiście, jeśli możesz sobie pozwolić na najnowszy mannequin urządzenia Apple, które chcesz kupić, powinieneś się na niego zdecydować, aby zdobyć najnowsze funkcje. Jednak jeśli budżet na to nie pozwala, nie jest to wielka strata, jeśli musisz cofnąć się o generację lub dwie, zwłaszcza że nadal będą one obsługiwane przez aktualizacje Apple dla ich systemu operacyjnego.

Urządzenia Apple zazwyczaj lądują na naszych listach najlepszych, takich jak Apple iPhone 15 Professional Max w najlepszych smartfonach, Apple iPad Air 2022 w najlepszych tabletach i Apple MacBook Air M3 w najlepszych laptopach. Ich jakość nie będzie stanowić problemu, więc powinieneś zwrócić uwagę na to, czy są objęte gwarancją dla Twojego spokoju ducha. Powinieneś również zachować szczególną ostrożność, aby nie kupić odnowionego urządzenia, gdy chcesz kupić zupełnie nowe. Nie ma nic złego w wyborze odnowionego produktu Apple, jeśli chcesz go kupić w niższej cenie, ale jeśli ceny nie różnią się aż tak bardzo, możesz równie dobrze kupić zupełnie nowe urządzenie.

Kolejną rzeczą, którą powinieneś rozważyć, jest to, czy masz odpowiednie akcesoria do urządzenia Apple, które planujesz kupić. Apple zrezygnowało z portu Lightning na rzecz portu USB-C w swoich najnowszych wersjach, więc możesz musieć zainwestować w nowe kable. Ponadto niektóre akcesoria, takie jak Apple Pencil Professional, będą działać tylko z niektórymi modelami iPada, więc jeśli już posiadasz urządzenie do pisania i rysowania, powinieneś upewnić się, że będzie ono kompatybilne z iPadem, który kupujesz.


Źródło