Strona główna Technologia Mudrex ogłasza nagrody dla posiadaczy kryptowalut w ramach nowej inicjatywy „Zarabiaj”: szczegóły

Mudrex ogłasza nagrody dla posiadaczy kryptowalut w ramach nowej inicjatywy „Zarabiaj”: szczegóły

7
0

Mudrex, firma Web3 oferująca usługi w zakresie inwestycji w kryptowaluty, ogłosiła we wtorek, 11 czerwca nową inicjatywę nagradzania swojej bazy użytkowników w Indiach. Usługa ta, zwana „Zarabiaj”, pozwoli użytkownikom Mudrex zarobić do 10 procent rocznego dochodu ze swoich zasobów kryptowalut bez dowolny okres blokady. Społeczność kryptograficzna w Indiach podejmuje stopniowe kroki w kierunku nawiązania współpracy z sektorem, biorąc pod uwagę sceptyczne podejście narodu do aktywów cyfrowych. Nowa inicjatywa Mudrexu wydaje się być posunięciem mającym na celu zatrzymanie indyjskich użytkowników na swojej platformie.

W pierwszej fazie wdrażania tej usługi Mudrex wymienił 50 kryptowalut, w tym Bitcoin, Ether Solana, Cardano i Polygon – holding, który może zarobić do dziesięciu procent nagród dla posiadaczy. Procent nagrody za trzymanie każdej z tych różnych kryptowalut jest inny.

„Aby wziąć udział w Earn, użytkownicy muszą utrzymywać minimalne saldo obsługiwanych monet w swoich portfelach Mudrex. Angażując się w szereg krótkoterminowych przedsięwzięć, takich jak finansowanie marżowe i alokacja środków w bezpieczne, długoterminowe protokoły DeFi, Mudrex stara się zapewnić stały przepływ stałych rocznych zwrotów z inwestycji od minimal 0,023% do maksymalnie 10%” – firma – stwierdził w swoim oświadczeniu.

Społeczność kryptowalut w Indiach powiększyła się do 19 milionów użytkowników, jak oszacował raport CoinSwitch w grudniu ubiegłego roku. Prawie 75 procent posiadaczy kryptowalut było w wieku od 18 do 35 lat. Jednak ze względu na indyjskie przepisy dotyczące podatku od kryptowalut gęstość indyjskiej bazy użytkowników kryptowalut jest podatna na wzloty i upadki.

W oddzielnym raporcie z tego samego miesiąca WazirX stwierdził, że odnotował spadek wolumenu handlu kryptowalutami o 90 procent, ponieważ Indie oczekiwały na jasność we wdrożeniach regulacyjnych.

Dochody z kryptowalut w Indiach są opodatkowane w wysokości do 30 procent. Rząd pobiera również jeden procent TDS od każdej transakcji kryptograficznej, co jest zasadą, która wzbudza negatywne nastroje wśród społeczności inwestorów od czasu jej powstania w 2022 r. Pomimo kilku wezwań kierowanych do Ministerstwa Finansów, te przepisy dotyczące kryptowalut pozostają w kraju niezmienione. Ta sytuacja skłoniła wielu graczy kryptograficznych w Indiach do zaproponowania specjalnych ofert, które mogłyby zapewnić ich użytkownikom połączenie z ich platformami.

Na przykład w listopadzie 2023 r. indyjska giełda kryptowalut CoinSwitch wdrożyła własną funkcję „Zarabiaj”, aby umożliwić użytkownikom „zablokowanie” swoich aktywów kryptograficznych i zdobywanie nagród w postaci kryptowalut. Platforma twierdziła wówczas, że jest to sposób giełdy na umożliwienie użytkownikom zarabiania na swoich inwestycjach bez konieczności sprzedaży.

Mówiąc o decyzji Mudrex o uruchomieniu tej inicjatywy, jej dyrektor generalny Edul Patel powiedział: „Chcemy umożliwić naszym użytkownikom maksymalizację zysków z kryptowalut poprzez wyeliminowanie opłat i uproszczenie procesu”.

Według firmy faza beta programu Earn przyciągnęła już ponad 5000 użytkowników.

„Planujemy także poszerzyć gamę obsługiwanych monet, stale zwiększając wartość naszej platformy dla użytkowników” – dodał Patel.


Kryptowaluta jest nieuregulowaną walutą cyfrową, a nie prawnym środkiem płatniczym i podlega ryzyku rynkowemu. Informacje zawarte w artykule nie mają na celu i nie stanowią porady finansowej, porady handlowej ani żadnej innej porady lub rekomendacji jakiegokolwiek rodzaju oferowanej lub popieranej przez NDTV. NDTV nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty powstałe w wyniku inwestycji opartej na jakichkolwiek rekomendacjach, prognozach lub innych informacjach zawartych w artykule.

Linki partnerskie mogą być generowane automatycznie – szczegółowe informacje można znaleźć w naszym oświadczeniu dotyczącym etyki.

Źródło

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj