Strona główna Technologia Mówi się, że Samsung Galaxy S24 FE jest w przygotowaniu; Może...

Mówi się, że Samsung Galaxy S24 FE jest w przygotowaniu; Może wystartować jeszcze w tym roku

53
0

W styczniu Samsung wypuścił na rynek swoją flagową serię Galaxy S24 z trzema modelami – Galaxy S24, Galaxy S24+ i Galaxy S24 Extremely. Teraz mówi się, że marka skupiła się na rozwoju serii Fan Version. Krążyły pogłoski, że Galaxy S24 FE ma zostać oficjalnie zaprezentowany latem jako stonowana wersja Galaxy S24, ale holenderski outlet ujawnił, że premiera została przesunięta. W raporcie sugeruje się również kryptonim rzekomego urządzenia.

Raport Galaxyclubu roszczenia że Samsung pracuje nad nowym smartfonem o nazwie kodowej R12. Zgodnie ze wzorami nazw kodowych poprzednich smartfonów Fan Version, zakłada się, że ten numer modelu jest powiązany z Galaxy S24 FE. Galaxy S23 FE miał numer modelu R11. Galaxy S21 FE był modelem R9, natomiast R8 kojarzony był z Galaxy S20 FE. Nazwa kodowa R10 została rzekomo nadana Galaxy S22 FE, ale telefon nie wyszedł na światło dzienne.

Wcześniej mówiono, że Galaxy S24 FE ma zostać oficjalnie zaprezentowany latem tego roku. Jednak z najnowszego raportu wynika, że ​​biorąc pod uwagę obecny stan rozwoju, premiera w lecie nie nastąpi. Mówi się, że premiera nastąpi pod koniec 2024 roku lub na początku przyszłego. To okno premiery (koniec tego roku) będzie zgodne z harmonogramem premiery Galaxy S23 FE, który został ogłoszony w październiku ubiegłego roku i który przewidywał szerszą ekspansję w wielu krajach na początku 2024 roku.

Z renomowanych źródeł niewiele dowiedzieliśmy się jeszcze na temat Galaxy S24 FE. Mówi się, że będzie wyposażony w 6,1-calowy wyświetlacz AMOLED i będzie działać na chipsecie Exynos 2400 lub Snapdragon 8 Gen 3, w zależności od rynku. Może pomieścić 12 GB pamięci RAM LPDDR5X i prawdopodobnie będzie oferowany w wersjach z pamięcią UFS 3.1 o pojemności 128 GB i 256 GB. Oczekuje się, że smartfon będzie zasilany baterią o pojemności 4500 mAh.

Samsung Galaxy S23 FE został wprowadzony na rynek w Indiach w cenie rupii indyjskich. 59 999 za mannequin z 8 GB + 128 GB pamięci RAM i pamięcią masową.


Linki partnerskie mogą być generowane automatycznie – szczegółowe informacje można znaleźć w naszym oświadczeniu dotyczącym etyki.

Źródło