Strona główna Technologia Microsoft ogłasza 3 nowe warianty konsoli Xbox Collection S/X, w tym całkowicie...

Microsoft ogłasza 3 nowe warianty konsoli Xbox Collection S/X, w tym całkowicie cyfrową konsolę Xbox Collection X, która pojawi się w tym roku

20
0

Microsoft ogłosił trzy nowe opcje konsoli Xbox Collection S/X podczas wystawy Xbox Video games Showcase 9 czerwca. Nowe konfiguracje dołączające do oferty Xbox obejmują wariant konsoli Xbox Collection S z dyskiem SSD o pojemności 1 TB w kolorze Robotic White, całkowicie cyfrową konsolę Xbox Collection X oraz edycja specjalna konsoli Xbox Collection X o pojemności 2 TB w kolorze Galaxy Black. Trzy nowe warianty konsoli będą dostępne na wybranych rynkach jeszcze w tym roku, w okresie świątecznym.

Właściciel konsoli Xbox nie podał jeszcze szczegółów dotyczących dostępności i cen regionalnych nowych wariantów Xbox Collection S/X. „W nadchodzących miesiącach bądź na bieżąco z aktualizacjami, w których podamy informacje o dostępności na rynku i regionalnych szacunkowych cenach detalicznych (ERP), gdy udostępnimy szczegóły zamówienia w przedsprzedaży” – powiedział Microsoft.

Microsoft twierdzi, że nowe warianty konsoli będą charakteryzowały się tą samą szybkością i wydajnością, co obecne modele Xbox Collection S/X, a także zapewnią użytkownikom nowe opcje projektowania, przechowywania i cen. Na przykład w pełni cyfrowa konsola Xbox Collection X jest wyceniona niżej niż standardowa konsola Xbox Collection X wyposażona w napęd dyskowy.

Xbox Collection S – 1 TB w kolorze Robotic White

Xbox Collection S był pierwotnie dostępny z 512 GB pamięci w kolorze Robotic White. W zeszłym roku Microsoft wprowadził na rynek konsolę Xbox Collection S z pamięcią masową 1 TB w nowej kolorystyce Carbon Black. Teraz w kolorystyce Robotic White dostępna jest dodatkowa opcja przechowywania. Xbox Collection S 1 TB w kolorze Robotic White będzie sprzedawany na wybranych rynkach w cenie 349,99 USD/349,99 EUR ERP. Firma nie potwierdziła jeszcze cen i dostępności w Indiach.

Nowa konsola Xbox Collection S z pamięcią masową 1 TB w kolorze Robotic White
Źródło zdjęcia: Microsoft

Xbox Collection X – wersja cyfrowa 1 TB

Dokumenty sądowe, które wyciekły z zeszłorocznego procesu Microsoft przeciwko amerykańskiej FTC, twierdziły, że firma przygotowuje cyfrową wersję konsoli Xbox Collection X. Teraz Microsoft potwierdził, że w tym roku pojawi się w pełni cyfrowa konsola Xbox Collection X. Cyfrowa wersja konsoli będzie wyposażona w dysk SSD o pojemności 1 TB i będzie dostępna w kolorze Robotic White (istniejące modele z serii X są dostępne wyłącznie w kolorze Carbon Black). Nowy wariant będzie wyceniony na 449,99 dolarów/499,99 euro ERP, czyli mniej niż dyskowa wersja Collection X, która będzie kosztować 499,99 dolarów.

S Robot Biały Xbox

W pełni cyfrowa konsola Xbox Collection X będzie dostępna w kolorystyce Robotic White
Źródło zdjęcia: Microsoft

Xbox Collection X – edycja specjalna Galaxy Black o pojemności 2 TB

Microsoft wprowadza także na rynek specjalną edycję konsoli Xbox Collection X w nowej, efektownej kolorystyce Galaxy Black z rozszerzoną pamięcią masową o pojemności 2 TB. Konstrukcja konsoli charakteryzuje się srebrnym, szarym i zielonym efektem nieba, z czarnym kolorem bazowym i zieloną podstawą. Konsola w edycji specjalnej jest również dostarczana z pasującym kontrolerem bezprzewodowym Xbox. Konsola Xbox Collection X Galaxy Black Particular Version będzie dostępna w ograniczonych ilościach na wybranych rynkach w cenie 599,99 USD/649,99 EUR ERP.

X Galaxy Czarny c91447ffbeac1b394db7 Xbox

Specjalna edycja Galaxy Black konsoli Xbox Collection X będzie dostępna w ograniczonych ilościach
Źródło zdjęcia: Microsoft

Microsoft poinformował, że wkrótce rozpoczną się zamówienia przedpremierowe na trzy nowe warianty. W nadchodzących miesiącach firma udostępni także szczegółowe informacje na temat cen regionalnych i dostępności na rynku.


Linki partnerskie mogą być generowane automatycznie – szczegółowe informacje można znaleźć w naszym oświadczeniu dotyczącym etyki.

Źródło