Strona główna Technologia Mapy Google wprowadzają ograniczenia prędkości na iPhone’ach

Mapy Google wprowadzają ograniczenia prędkości na iPhone’ach

16
0

Ograniczenia prędkości pojawiają się w Mapach Google na iOS i w Carplay, ułatwiając życie kierowcom na całym świecie korzystającym z iPhone'ów.

Według GoogleLicznik prędkości w aplikacji „pokazuje Ci, jak szybko jedziesz na drodze”, a alerty o ograniczeniu prędkości pokażą kierowcom, że jadą zbyt szybko.

ZOBACZ TEŻ:

Jak udostępnić swoją lokalizację w Mapach Google

Wprowadzono prędkościomierz i ograniczenia prędkości na iPhone'y wiele lat po tym, jak funkcje te udostępniono użytkownikom Androida; użytkownicy Androida po raz pierwszy otrzymali te narzędzia w 2019 r.

Mashable Prędkość światła

Pierwszy zgłoszone przez TechCrunchte similar funkcje będą widoczne, gdy użytkownicy zaczną korzystać z nawigacji w Mapach Google na swoich iPhone'ach.

Użytkownicy mogą teraz włączyć wskaźniki ograniczenia prędkości, przechodząc do aplikacji Mapy Google i znajdując Ustawienia, przechodząc do Nawigacji i wybierając „Opcje jazdy”. Jeśli funkcja jest włączona, wskaźnik prędkości zmieni kolor, aby zachęcić kierowców do utrzymywania się w granicach ograniczeń prędkości w wyznaczonym regionie.


Skoro już tu jesteś, Mashable ma mnóstwo poradników Google Maps, jak wyłączyć swoją lokalizację i dalej z Twoim iPhonemjak pobrać Mapy Googlejak włączyć budynki 3D w nawigacjijak zapisać lokalizacjei inne wskazówki i triki dotyczące Map Google.Źródło