Strona główna Technologia Lubisz popularny Hit Man Netflixa? Następnie obejrzyj te 5 świetnych filmów...

Lubisz popularny Hit Man Netflixa? Następnie obejrzyj te 5 świetnych filmów z Glenem Powellem

48
0

Najważniejszy

Glen Powell po cichu stał się jedną z największych gwiazd Hollywood. Do tej pory aktor występował niemal wyłącznie w filmach wojskowych, kosmicznych i komediach romantycznych. Wydaje się jednak, że ten plan się opłacił, ponieważ Powell jest obecnie czołową postacią w dobrej wierze. Jego najnowszy movie to Netflix Zabójca. Na podstawie prawdziwej historii, która została pierwotnie opisana w Miesięcznik Teksas magazyn z 2001 roku, movie opowiada historię fałszywego zabójcy, który potajemnie pracuje dla gliniarzy. Jego prawdziwym zadaniem jest aresztowanie tych, którzy angażują się w morderstwa do wynajęcia.

Jak dotąd movie zebrał identical pochwały, osiągając wysokie 97% w serwisie Rotten Tomatoes i 95% oglądalności. Chociaż Powell dopiero zaczyna swoją karierę, miał już na swoim koncie kilka hitów kinowych, które pomogły mu dostać się na listę A Hollywood. Jeśli podobał Ci się występ Powella w Zabójcapowinieneś sprawdzić inne jego najlepsze filmy, takie jak High Gun: Maverick, Każdy, tylko nie Tyi więcej.

High Gun: Maverick (2022)

Scena siatkówki w Top Gun Maverick
Najważniejsze zdjęcia

W High Gun: Maverick, Pete „Maverick” Mitchell (Tom Cruise) powraca, tym razem jako instruktor pilota myśliwca. Do jego uczniów należą Rooster (Miles Teller), Phoenix (Monica Barbaro) i Wisielec (Glen Powell). Maverick szkoli swoich uczniów, a następnie dowiaduje się o nowej misji zniszczenia fabryki uranu w nieznanym obcym kraju. Istnienie High Gunjest mnóstwo akcji militarnych, stroll powietrznych i obowiązkowa homoerotyczna scena siatkówki.

Jednak siatkówka i myśliwce wydają się być zwycięską kombinacją kasową, ponieważ High Gun: Maverick stał się 12. najbardziej dochodowym filmem w historii, zarabiając prawie 1,5 miliarda dolarów. Dzięki sukcesowi filmu na początku 2024 roku ogłoszono, że Najlepszy pistolet 3 jest w trakcie realizacji. dzięki czemu widzowie będą mogli ponownie zobaczyć, jak Maverick wzbił się w niebo.

High Gun: Maverick jest transmitowany na Paramount + i Wideo Amazon Prime.

Każdy oprócz ciebie (2023)

Mężczyzna i kobieta stoją w „Ktoś oprócz ciebie”.
Sony

Glen Powell i Sydney Sweeney w rolach Bena i Bei Każdy, tylko nie Ty, klasyczna opowieść o wrogoch do kochanków o chłopaku i dziewczynie, którzy spędzają razem cudowną noc, ale następnego ranka zostaje ona zrujnowana. Co gorsza, dowiadują się, że ich siostry wychodzą za mąż, więc oboje są zmuszeni ponownie się spotkać na weselu w Australii.

Ale Każdy, tylko nie Ty zmienia formułę, gdy Ben i Bea zmuszeni są udawać zakochanych, aby oszukać pozostałych gości weselnych. Pomimo naturalnej chęci przewrócenia oczami podczas oglądania komedii romantycznej, Każdy, tylko nie Ty jest naprawdę zabawny i obaj główni bohaterowie wykonują świetną robotę. Movie stał się hitem, ostatecznie zarobił na całym świecie imponujące 219 milionów dolarów.

Każdy, tylko nie Ty transmituje dalej Netflixa.

Ukryte postacie (2016)

Glen Powell w Ukrytych postaciach
Zdjęcia Foxa 2000

Ukryte figury opowiada długo nieopowiadaną, prawdziwą historię Katherine Goble Johnson, Dorothy Vaughan i Mary Jackson, trzech czarnoskórych kobiet, które pomogły w projekcie NASA Mercury, dzięki któremu John Glenn stał się pierwszym Amerykaninem, który okrążył Ziemię. Movie chwalono za przedstawienie historii, która przeszła do historii Ukryte figury otrzymał trzy nominacje do Oscara, w tym dla najlepszego filmu i dla najlepszej aktorki drugoplanowej dla Octavii Spencer.

W filmie Powell gra Johna Glenna, który w prawdziwym życiu pracował na rzecz równości w NASA i osobiście zapoznał się z zespołem Czarnych „komputerów” (tak nazywał się wówczas nadawany pracownikom NASA skupiającym się na liczbach). Oprócz nominacji do wielu nagród, m.in. Ukryte figury był także hitem kinowym.

Ukryte figury transmituje dalej Disney+.

Skonfiguruj to (2018)

Glen Powell i Zoe Deutch w „Ustaw to”.
Zdjęcia domku na drzewie

W 2018 roku Ustawić toGlen Powell i Zoey Deutch grają dwójkę przepracowanych pracowników, którzy cierpią z powodu przytłaczającego obciążenia pracą. Aby ułatwić sobie życie, oboje postanawiają zmusić swoich szefów (Lucy Liu i Taye Diggs) do zakochania się, mając nadzieję, że szczęśliwsi szefowie doprowadzą do łatwiejszego dnia pracy. Jednak w miarę realizacji planu wydaje się, że strzała Kupidyna nie jest wycelowana tylko w ich szefów, a movie szybko staje się mieszaniną romansu i komedii.

Movie miał swoją premierę wyłącznie w serwisie Netflix i pomimo tego, że jest dość przewidywalną i stereotypową komedią romantyczną, Ustawić to udało się zdobyć kilka doskonałych recenzji. Obecnie posiada 92% świeżej oceny w serwisie Rotten Tomatoes.

Ustawić to transmituje dalej Netflixa.

Apollo 10 1/2: Dzieciństwo w epoce kosmicznej

Glen Powell jako pracownik NASA w Apollo 10 1/2
Góra Minnow

Premiera na SXSW w 2022 roku, Apollo 10 1/2: Dzieciństwo w epoce kosmicznej został napisany i wyreżyserowany przez Richarda Linklatera. Podobnie jak niektóre inne filmy Linklatera, Apollo 10 1/2 wykorzystuje swój charakterystyczny styl animacji cyfrowej rotoskopii. Movie opowiada historię młodego magika, do którego NASA zwraca się z prośbą o pilotowanie ściśle tajnego lądownika księżycowego. Powodem, dla którego potrzebują dziecka, jest to, że ich wymiary były nieco odbiegające od normy i przypadkowo sprawili, że promenade był trochę za mały.

Poza tym movie jest eksploracją życia w Ameryce pod koniec lat 60., kiedy kraj przeszedł masową zmianę od konserwatyzmu w stylu rodziny nuklearnej do wybuchu wojny, protestów i społeczeństwa bardziej skupionego na nauce. W filmie Powell gra Bostwicka, jednego z agentów NASA. Pomimo tego, że jest to mały movie niezależny, Apollo 10 1/2 otrzymał 23 nominacje od stowarzyszeń krytyków filmowych z całego kraju.

Apollo 10 1/2: Dzieciństwo w epoce kosmicznej transmituje dalej Netflixa.

Zalecenia redaktorów


Źródło