Strona główna Technologia Jak rozpocząć DLC Far Harbor w Fallout 4

Jak rozpocząć DLC Far Harbor w Fallout 4

10
0

Kiedy już zrobisz i zobaczysz wszystko, co jest w bazie Fallout 4 czas wyruszyć poza Wspólnotę Narodów. Dodatek Far Harbor jako pierwszy dodał do gry zupełnie nową strefę, ale nie nakleja jej na istniejącą mapę. Dotarcie na nową wyspę nie zajmie dużo czasu, jeśli znasz już odpowiednie kroki, ale musisz wykonać kilka konkretnych rzeczy w grze, zanim będzie to możliwe, a gra nie poinformuje Cię, jakie są te wymagania Czy. To wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jak rozpocząć DLC Far Harbor Fallout 4.

Bethesda

Jak rozpocząć DLC Far Harbor

Jedynym warunkiem wstępnym rozpoczęcia DLC Far Harbor jest poczynienie wstępnego postępu w głównej linii zadań. W szczególności musisz poznać Nicka Valentine'a, co jest bardzo wczesnym celem o nazwie „Zdobycie wskazówki”. Gdy już to zrobisz, możesz uzyskać dostęp do DLC.

Krok 1: Rozpocznij grę Fallout 4 i otwórz Pip-Boya, aby zobaczyć zadanie o nazwie „Daleko od domu”.

Krok 2: Zadanie to poprosi cię o posłuchanie stacji radiowej Agencji Detektywistycznej Valentine's, która z kolei skieruje cię do odwiedzenia asystentki Nicka Valentine'a, Ellie, w Diamond Metropolis.

Krok 3: Ellie przekaże Ci szczegóły zadania i wyśle ​​Cię na północne wybrzeże mapy, do Rezydencji Nakano.

Krok 4: Wejdź do środka i porozmawiaj z panem Nakano, a następnie zbadaj dom, aby zebrać jego taśmy, a on pozwoli ci skorzystać ze swojej łodzi i udać się do Far Harbor, aby dotrzeć do nowej strefy.

Zalecenia redaktorów


Źródło