Strona główna Technologia Funkcja „Zakreśl, aby wyszukać” umożliwia teraz zakreślanie menu restauracji w celu szybkiego...

Funkcja „Zakreśl, aby wyszukać” umożliwia teraz zakreślanie menu restauracji w celu szybkiego tłumaczenia

15
0

Konferencja Samsung Galaxy Unpacked na lato 2024 r. odbyła się bez większych niespodzianek, jednak właściciele urządzeń Samsunga otrzymali pewne wieści o nadchodzących funkcjach sztucznej inteligencji.

Dokładniej, Samsung współpracuje z Google, aby pożyczyć niektóre z funkcji AI tego ostatniego. W poście na blogu opublikowanym równocześnie z wydarzeniem transmitowanym na żywo, Google potwierdziło, że nowe Z Flip 6 i Z Fold 6 otrzymają Circle to Search, z nienaruszonymi funkcjami tłumaczenia i pomocy w odrabianiu zadań domowych. Inne nieokreślone urządzenia Samsunga również otrzymają te funkcje w dalszej części roku, zgodnie z postem na blogu.

ZOBACZ TEŻ:

Wszystko, co ogłoszono na Unpacked 2024, w tym Samsung Galaxy Ring, Galaxy Watch Extremely i wiele innych

ZOBACZ TEŻ:

Gdzie zamówić w przedsprzedaży nowy Samsung Galaxy Ring

Funkcje Google'a trafiają na urządzenia Samsung

Jeśli nie znasz Circle to Search, to jest to stosunkowo niedawna innowacja Google, która pozwala ci, cóż, narysować okrąg wokół czegoś na ekranie i pozwolić Google AI pobrać więcej informacji na ten temat. Składane telefony Samsunga będą w stanie to zrobić, ale to nie wszystko.

Mashable Prędkość światła

Circle to Search może również wykonywać tłumaczenia pełnoekranowe, co oznacza, że ​​użytkownicy mogą teoretycznie zakreślić całe menu restauracji w innym języku i otrzymać pełną treść w wybranym przez siebie języku. Istnieje również sposób, aby uczniowie zakreślali rzeczy takie jak zadania matematyczne i mieli rzekomo pomagać im w ich rozwiązywaniu za pomocą AI. Google obiecuje również, że pod koniec lipca będziesz mógł używać Circle to Search do wyszukiwania kodów kreskowych i kodów QR na swoim ekranie.

Dzieci, pamiętajcie tylko, żeby nie dawać zbyt oczywistego do zrozumienia, że ​​bot czatowy pomógł wam w odrabianiu lekcji.

Tematy
Sztuczna inteligencja SamsungŹródło