Strona główna Technologia Boat Storm Name 3 z wyświetlaczem o przekątnej 1,83 cala i stopniu...

Boat Storm Name 3 z wyświetlaczem o przekątnej 1,83 cala i stopniu ochrony IP67 wprowadzony na rynek w Indiach: cena, dane techniczne

5
0

W Indiach wprowadzono aplikację Boat Storm Name 3, która obsługuje połączenia Bluetooth i nawigację. Smartwatch jest wyposażony w prostokątny wyświetlacz o przekątnej 1,83 cala i ma zapewnić do siedmiu dni pracy na baterii. Jest także wyposażony w kilka monitorów kondycji i zdrowia, takich jak tętno, poziom tlenu we krwi i monitory cyklu snu. Zegarek oferuje ponad 700 gotowych trybów aktywności i umożliwia użytkownikom dostosowywanie tarcz zegarka. Mannequin jest dostępny w wielu wersjach kolorystycznych paska i jest obecnie dostępny w sprzedaży w kraju.

Boat Storm Name 3 cena w Indiach, dostępność

„Zew burzy na łodziach 3” jest katalogowany na oficjalnej stronie Boat India za Rs. 1099. Jest oferowany w kilku wersjach kolorystycznych paska – Energetic Black, Cherry Blossom, Darkish Blue i Olive Inexperienced. Piąty wariant Silver Metallic jest wyceniony na Rs. 1249. Zegarek można również kupić na Flipkart z różnymi opcjami opcje oznaczone na Rs. 1588 i rupii Odpowiednio 1694.

Specyfikacje i funkcje Boat Storm Name 3

Boat Storm Name 3 ma prostokątny wyświetlacz o przekątnej 1,83 cala, rozdzielczości 240 x 296 pikseli i jasności 550 nitów. Ekran obsługuje także gest Obudź. Zegarek umożliwia użytkownikom dostosowywanie tarcz zegarka za pomocą różnych zdjęć, projektów lub motywów.

Jest wyposażony w tryb Alarmowy SOS, który pomaga wysyłać powiadomienia do zdefiniowanych przez użytkownika kontaktów alarmowych. Użytkownicy muszą długo naciskać przycisk zegarka przez trzy do pięciu sekund, a osoba kontaktowa alarmowa otrzyma połączenie i wiadomość SMS z lokalizacją użytkownika.

Oprócz śledzenia tętna, natlenienia krwi i cyklu snu, Boat Storm Name 3 jest także wyposażony w ponad 700 fabrycznie zainstalowanych trybów aktywności. Wszystkie dane dotyczące zdrowia i kondycji można synchronizować i śledzić za pomocą aplikacji Boat Crest na telefonie użytkownika. Jest również wyposażony w funkcję ostrzegania o siedzącym trybie życia.

Boat Storm Name 3 ma baterię o pojemności 230 mAh i zapewnia do siedmiu dni pracy na baterii. Działa w systemie operacyjnym Crest+ i ma wbudowany system nawigacji, którego można używać w połączeniu z aplikacją Boat Crest. Smartwatch obsługuje łączność Bluetooth 5.2 i umożliwia wykonywanie połączeń Bluetooth.


Czy iQoo Neo 7 Professional to najlepszy smartfon, jaki można kupić za mniej niż 500 rupii? 40 000 w Indiach? O niedawno wprowadzonym na rynek telefonie firmy i jego ofercie rozmawiamy w najnowszym odcinku podcastu Orbital Devices 360. Orbital jest dostępny na Spotify, Gaana, JioSaavn, Podcasty Google, Podcasty Apple, Muzyka Amazona i gdziekolwiek znajdziesz swoje podcasty.
Linki partnerskie mogą być generowane automatycznie – szczegółowe informacje można znaleźć w naszym oświadczeniu dotyczącym etyki.

Najnowsze wiadomości techniczne i recenzje znajdziesz na stronie Devices 360 X, Fb, WhatsApp, Wątki I wiadomości Google. Aby uzyskać najnowsze filmy na temat gadżetów i technologii, zasubskrybuj nasz Kanał Youtube. Jeśli chcesz wiedzieć wszystko o najlepszych influencerach, śledź nasze wewnętrzne informacje Kto to jest360 NA Instagrama I Youtube.

Bitcoin i Ether Rekordowe niewielkie podwyżki cen po halvingu BTC, większość altcoinów odnotowuje zyski


Gra Kena: Bridge of Spirits, dostępna wyłącznie na PlayStation i PC, otrzymuje ocenę ESRB dla konsoli Xbox Sequence S/XŹródło