Strona główna Technologia Biuletyn AI Fox Information: aplikacja AI obiecuje pomóc pastorom w głoszeniu kazań

Biuletyn AI Fox Information: aplikacja AI obiecuje pomóc pastorom w głoszeniu kazań

13
0

Witamy w newsletterze Fox Information poświęconym sztucznej inteligencji, w którym znajdziesz najnowsze osiągnięcia technologii AI.

W DZIŚSZYM NEWSLETTERZE:

– „Pulpit AI” ma pomóc pastorom w wykorzystaniu sztucznej inteligencji do głoszenia kazań poza niedzielnymi nabożeństwami

– Haker uzyskał dostęp do wewnętrznych danych dotyczących sztucznej inteligencji OpenAI w naruszeniu bezpieczeństwa w 2023 r.: raport

– Zupełnie nowy sposób wyszukiwania czegokolwiek i wszędzie dzięki funkcji Google Circle to Search AI

Jak powiedział współzałożyciel Pulpit AI Jake Sweetman, jest to sposób, w jaki pastorzy mogą zapewnić, że ich kazania będą mogły żyć „poza 90-minutowym niedzielnym nabożeństwem”. (iStock)

WIARA W SZTUCZNĄ INTELIGENCJĘ: Nowy sztuczna inteligencja Platforma, której celem jest pomoc pastorom w skuteczniejszym wygłaszaniu kazań, ma zostać uruchomiona pod koniec tego miesiąca.

HACK OPENAI: W zeszłym roku hakerzy rzekomo włamali się do OpenAI i uzyskali dostęp do wewnętrznych dyskusji firmy na temat szczegółów jej działalności. sztuczna inteligencja technologie.

zakreśl, aby wyszukać 1

Funkcja Google Circle to Search AI (Google)

TAJNE WYSZUKIWANIE GOOGLE: Circle to Search jest aktywowany przez długie naciśnięcie przycisku Residence lub paska nawigacyjnego na urządzeniu z systemem Android. Po aktywacji możesz wybrać dowolną część ekranu za pomocą różnych gestów.

WYŚCIG AI TRWA: Sztuczna inteligencja stała się kolejna wielka domena na teatrze wojny, a sojusznicy z NATO nadali temu priorytet, starając się wzmocnić zbiorową obronę sojuszu.

drony technologia Ukraina AI

Bezzałogowy samolot rozpoznawczy UJ-22 Airborne (UkrJet) przygotowuje się do lądowania podczas lotu testowego w obwodzie kijowskim 2 sierpnia 2022 r. przed wysłaniem na linię frontu. (Siergiej Supinski/AFP przez Getty Photographs)

Zapisz się teraz, aby otrzymywać biuletyn Fox Information o sztucznej inteligencji w swojej skrzynce odbiorczej.

ŚLEDŹ FOX NEWS W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Fb
Instagram
Youtube
Świergot
LinkedIn

ZAPISZ SIĘ NA NASZE INNE NEWSLETTERY

Fox Information Pierwszy
Opinia Fox Information
Styl życia Fox Information
Fox Information Zdrowie

POBIERZ NASZE APLIKACJE

Fox Information
Biznes lisa
Pogoda Fox
Fox Sporty
Tubi

OGLĄDAJ FOX NEWS ONLINE

Fox Information Przejdź

TRANSMISJA NA ŻYWO FOX NATION

Naród Foxa

Bądź na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami technologii sztucznej inteligencji i dowiedz się więcej o wyzwaniach i szansach, jakie sztuczna inteligencja stwarza teraz i w przyszłości, dzięki Fox Information tutaj.Źródło