Strona główna Technologia Apple Arcade doda w sierpniu Temple Run: Legends, Vampire Survivors+ i tytuł...

Apple Arcade doda w sierpniu Temple Run: Legends, Vampire Survivors+ i tytuł Imaginative and prescient Professional Spatial

46
0

Apple doda trzy nowe gry do swojej usługi subskrypcji gier, Apple Arcade, w przyszłym miesiącu. Tytuły obejmują roguelike survival RPG Vampire Survivors+, oparty na poziomach runner Temple Run: Legends i przestrzenny tytuł Apple Imaginative and prescient Professional Fort Crumble. Temple Run: Legends i Vampire Survivors+ zostaną dodane do usługi 1 sierpnia, podczas gdy tytuł Imaginative and prescient Professional pojawi się później 29 sierpnia, powiedział producent iPhone’a ogłoszony Wtorek. Oto spojrzenie na wszystkie trzy gry, które pojawią się w Apple Arcade w sierpniu:

Temple Run: Legendy

Temple Run: Legends, pierwsza oparta na poziomach gra typu runner w popularnej serii Temple Run, jest dostępna wyłącznie na Apple Arcade. Gra oferuje nowe tryby rozgrywki i wyzwania oprócz klasycznego trybu nieskończonego biegu. Gracze mogą biegać, pływać i skakać na 500 poziomach w trybie fabularnym. Temple Run: Legends oferuje również zróżnicowane środowiska i zupełnie nową obsadę postaci.

Temple Run: Legends będzie zawierać ponad 500 poziomów
Źródło zdjęcia: Apple

Wampiry Ocaleni+

Vampires Survivors, hitowa gra RPG typu roguelike survival od Poncle, została wydana po raz pierwszy na platformach mobilnych Mac, Home windows, Xbox w 2022 roku. Gra jest już dostępna na iOS, ale Apple Arcade wprowadzi wersję gry bez reklam w przyszłym miesiącu. Vampires Survivors jest zwodniczo prosta, zarówno pod względem rozgrywki, jak i pikselowej grafiki, ale jej wciągająca pętla pokonywania stworzeń i demonów podczas wypróbowywania różnych postaci i broni nigdy się nie nudzi. Gra oferuje również tryb wieloosobowy, w którym do czterech graczy może grać razem na tym samym urządzeniu, podłączając swoje kontrolery gier.

Ocaleni wampiry Ocaleni wampiry

Vampire Survivors ma premierę w 2022 roku
Źródło zdjęcia: Poncle

Zamek Crumble

Apple rozszerza swoją bibliotekę gier dla swojego drogiego zestawu słuchawkowego rzeczywistości mieszanej, Apple Imaginative and prescient Professional. Zgodnie ze swoją nazwą, Fort Crumble, przestrzenny tytuł, pozwoli graczom rozrywać zamki za pomocą gestów. Za pomocą przesunięć i ruchów palcami gracze mogą oddać się zniszczeniom opartym na fizyce i rozwiązywać zagadki. Gra zawiera różnorodne biomy, pełne wrogich fortów. Gracze mogą używać gestów, aby celować w słabe punkty zamków i używać dostępnych narzędzi, aby je zniszczyć, prosto w swoim salonie.

Temple Run: Legends i Vampire Survivors+ pojawią się na Apple Arcade 1 sierpnia, a w Fort Crumble będzie można grać na Imaginative and prescient Professional od 29 sierpnia. Wszystkie trzy gry będą dostępne dla abonentów Apple Arcade bez dodatkowych kosztów. Usługa subskrypcji gier Apple, która obecnie oferuje ponad 200 tytułów, kosztuje 99 rupii miesięcznie.


Linki partnerskie mogą być generowane automatycznie – szczegóły znajdziesz w naszym oświadczeniu dotyczącym etyki.

Źródło