Strona główna Technologia Amazon przebija Goal o marne cztery centy w przypadku słuchawek JBL Tune

Amazon przebija Goal o marne cztery centy w przypadku słuchawek JBL Tune

33
0

UZYSKAJ 10 USD ZNIŻKI: Od 10 lipca możesz kupić parę słuchawek JBL Tune na Amazon za 39,95 USD zamiast 49,95 USD. To o 10 USD mniej i o wiele więcej cztery centy taniej niż cena Circle Week w Goal.


OK, mamy trochę do powiedzenia: Amazon jest bardziej drobiazgowy, niż myśleliśmy. Jak zapewne wiecie, mamy Goal Circle Week (wyprzedaż Goal strategicznie umieszczona tydzień przed Prime Day). Sprzedawcy detaliczni, tacy jak Goal, Walmart i Finest Purchase, organizują wyprzedaże przed Prime Day, aby konkurować z dużym wydarzeniem Amazon. Ale w tym roku Amazon jest dodatkowy.

Od 10 lipca słuchawki JBL Tune (520BT) są dostępne na Amazon za 39,95 USD. To o 10 USD mniej od ceny katalogowej i — uwaga — cztery centy taniej niż cena sprzedaży w Goal, wynosząca 39,99 USD. Dokładnie tak, Amazon dosłownie przebija Goal o zaledwie cztery centy.

ZOBACZ TEŻ:

Najlepsze słuchawki na rok 2024 (i dlaczego znalazły się na naszej liście)

Czy to posunięcie strategiczne, czy po prostu zwykła drobiazgowość, to kwestia dyskusyjna. (Ale my stawiamy na drobiazgowość.) Tak czy inaczej, okazja to okazja. Więc jeśli szukasz pary niedrogich słuchawek, możesz dorwać parę fioletowych, czarnych, białych lub niebieskich słuchawek JBL Tune na Amazon już teraz za 39,95 USD.

Słuchawki te charakteryzują się jakością dźwięku JBL, czasem pracy baterii do 57 godzin i wygodną, ​​lekką konstrukcją. Funkcja szybkiego ładowania zapewni Ci do trzech godzin muzyki w zaledwie pięć minut. Wbudowany mikrofon umożliwia również odbieranie połączeń bez użycia rąk.

Oferty Mashable

To całkiem solidna umowa, niezależnie od tego, kto kogo osłabia.Źródło