Strona główna Technologia Aktualizacje Apple WWDC 2024 LIVE: wszystkie oczekiwane ogłoszenia, w tym iOS 18,...

Aktualizacje Apple WWDC 2024 LIVE: wszystkie oczekiwane ogłoszenia, w tym iOS 18, funkcje AI i nie tylko

13
0

Reklama

Długo oczekiwana coroczna konferencja Apple dla twórców oprogramowania, podczas której gigant technologiczny ma wreszcie ujawnić plany integracji sztucznej inteligencji (AI) ze swoimi produktami, rozpocznie się w poniedziałek 10 czerwca o godzinie 13:00 czasu wschodniego.

DailyMail.com będzie relacjonować wydarzenie, Światową Konferencję Programistów Apple 2024, podczas której firma prawdopodobnie spróbuje wzbudzić zainteresowanie swoim flagowym produktem, tj iPhone'aKtóry odnotował 10-procentowy spadek sprzedaży w ostatnim kwartale do około 45,96 miliardów dolarów, najniższego poziomu od czasu pandemii.

NA ŻYWO: Premiera Apple

Czym według plotek jest „Apple Intelligence” i jak zmieni Apple Siri?

Nie powiedziano jeszcze nic oficjalnego na temat umowy Apple z OpenAI na włączenie ChatGPT należącej do Microsoft firmy do jej dobrze znanego osobistego asystenta głosowego Siri na iOS, ale oto, co wiemy dzisiaj o WWDC 2024.

Według anonimowych źródeł, które rozmawiały z „New York Instances”, wiceprezes Apple ds. rozwoju korporacyjnego, Adrian Perica, po cichu przewodził pracom nad integracją tych dwóch rozwiązań – z nadzieją, że efektem końcowym będzie bardziej konwersacyjna i wszechstronna Siri.

Jednak w przeciwieństwie do swoich rywali, podstawowa marka Apple została zbudowana w oparciu o intuicyjność i łatwość obsługi dla przeciętnego człowieka, dlatego firma jest najmniej skłonna do podejmowania dużego ryzyka związanego ze swoją ofertą sztucznej inteligencji.

„Apple jest dość konserwatywne, jeśli chodzi o wszystko, więc nie wiem, czy zrobią wrażenie na ludziach” – powiedziała „The Instances” Carolina Milanesi, prezes Artistic Methods, firmy zajmującej się badaniami technologicznymi.

„Ale muszą to zrobić, ponieważ w ten sposób będzie to wpływało na naszą interakcję z technologią w przyszłości” – stwierdziła.

Po miesiącach oczekiwań fani Apple wreszcie prawie dobiegli końca, gdyż wkrótce rozpocznie się coroczne wydarzenie technologiczne giganta technologicznego.

Apple twierdzi, że Worldwide Developer Convention (WWDC), która rozpoczyna się dzisiaj w Apple Park w Kalifornii, będzie „niezwykłym tygodniem technologii”.Źródło