Strona główna Technologia 3 seriale Netflix, których nie możemy się doczekać w czerwcu 2024 r

3 seriale Netflix, których nie możemy się doczekać w czerwcu 2024 r

22
0

Netflixa

Netflix miał bogaty w wydarzenia maj, z serialami pełnymi gwiazd, takimi jak Człowiek w pełni z Jeffem Danielsem i Eryk z Benedictem Cumberbatchem dominującym na liście nowych wydań. I dalszy sukces kwietniowego wydania Mały renifer pomógł streamerowi zachować standing najchętniej omawianego hollywoodzkiego gracza w Internecie. Czerwiec będzie nieco spokojniejszy niż poprzedni miesiąc, ale nie mniej ciekawy.

Podczas gdy czerwcowy program Netflixa powraca do programów sportowych, takich jak Ten program z lat 90 i kolejny sezon Kretistnieją również serie ukryte, takie jak import brytyjski Supacell debiutujące lub niedoceniane, jak np Słodkie zęby kończąc swoje biegi. Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, z pewnością będziesz się dobrze bawić podczas oficjalnego rozpoczęcia sezonu letniego.

Candy Tooth sezon 3 (6 czerwca)

Pięć osób stoi na polu w sezonie 3 Sweet Tooth.
Netflixa

Wszystko, co dobre, kiedyś się kończy, i to niestety dotyczy także tego serialu, który jest kroniką podróży małego chłopca, który dowiaduje się, skąd pochodzi, a dokładniej, kim jest jego matka. OK, więc jest zmutowaną hybrydą z rogami wyrastającymi z jego głowy, a świat, po którym podróżuje, został spustoszony przez wirusa, który zdziesiątkował ludzką populację, ale poza tym, Słodkie zęby to po prostu przeciętna, banalna historia o dorastaniu.

W trzecim sezonie nasz bohater Gus i jego obdarty klan zmutowanych dzieci oraz obrońca ludzi Jepperd udają się na Alaskę, aby odnaleźć matkę Gusa… i być może sposób na trwałe powstrzymanie wymierania ludzkości. Będą musieli stawić czoła nowemu zagrożeniu: Helen Zhang i jej Wilczym Chłopcom, którzy mają własne niebezpieczne sposoby na ponowne uruchomienie rasy ludzkiej. Słodkie zęby od czasu debiutu w 2021 r. pozostawał niezauważony, więc teraz jest dobry second, aby nadrobić zaległości, obejrzeć ponownie i dostroić się do finałowego sezonu serialu, którego nie można przegapić.

Hierarchia (7 czerwca)

Południowokoreańskie programy są obecnie w modzie, ale nie wszystkie są tak znane jak Gra Kałamarnica. Niewiele o nim wiadomo Hierarchia poza nie do pobicia założeniem: w prestiżowej prywatnej szkole bogate dzieci angażują się w społeczne gry umysłowe, które odzwierciedlają obsesję świata dorosłych na punkcie plotek, pieniędzy, statusu i władzy.

Pomyśl o tym jako Elita ale z trochę większą przewagą i o to właśnie chodzi Hierarchia obiecuje, że będzie. Serial wyreżyserował Bae Hyeon-jin, który był także reżyserem Rozpocząć, Duże ustaI Alchemia duszi napisany przez Chu Hye-mi, autorkę niezwykle popularnej serii romansów O czasie. Jeśli lubisz oglądać rozpieszczone nastolatki płatające sobie nawzajem sprośne figle, to tak Hierarchia jest dla Ciebie.

Supacell (do ustalenia w czerwcu)

Kobieta podnosi rękę w Supacell.
Netflixa

Tak, oto kolejny serial o niebezpiecznych superbohaterach potajemnie działających w naszym świecie. Ale zanim odrzucisz to jako zdzierstwo Chłopcy, przyjrzyj się bliżej: faktycznie wygląda całkiem fajnie. Koncepcja jest prosta: grupa zwykłych ludzi z południowego Londynu rozwija różne supermoce i musi stawić czoła osobistym i społecznym problemom wynikającym z ich trudnej sytuacji.

Oni też wszyscy są czarni i Supacell obiecuje zbadać, jak rasa odgrywa rolę w postrzeganiu każdego członka tej grupy przez szerszą, nieposiadającą superpotęgi brytyjską populację. Stworzony, napisany i wyreżyserowany przez brytyjskiego rapera Rapmana, Supacell ma na celu zrobić to, co najlepiej radzą sobie z najlepszymi adaptacjami komiksów: wykorzystać fikcyjne ramy, aby opowiedzieć fascynującą historię z implikacjami w świecie rzeczywistym. To może być kolejna seria Netflix, która wybije się na rynku, więc najlepiej zacząć od początku i pochłonąć ją zaraz po premierze.

Zalecenia redaktorów


Źródło