Strona główna Technologia 3 niedoceniane seriale na (HBO) Max, które musisz obejrzeć w lipcu

3 niedoceniane seriale na (HBO) Max, które musisz obejrzeć w lipcu

56
0

HBO

Być może zauważyłeś, że na świecie jest o wiele więcej programów typu actuality present niż seriali fabularnych. Maksymalniei za to możesz podziękować Discovery. Bądź pewien, że nigdy nie zobaczysz 90-dniowy narzeczony lub którykolwiek z jego nieskończonych spin-offów na naszej miesięcznej liście niedocenianych programów na Max. To po prostu nie to, co nas interesuje.

Wśród trzech niedocenianych programów na kanale Max znalazły się: jeden z najlepszych seriali animowanych Grownup Swim, intensywny miniserial i bardzo sprośna komedia z udziałem gwiazdy PunisherDwa z tych trzech programów były również oryginalnymi produkcjami HBO, co przypomina, że ​​marka Dwelling Field Workplace nadal ma większą wagę niż Max.

Boondocks (2005-2014)

Rodzina Freemanów w filmie „The Boondocks”.
Pływanie dla dorosłych

Niedawno pisaliśmy, że Dobre czasy animowane odrodzenie było jednym z Pięć najgorszych seriali na Netflixie w 2024 roku. Odludzie kontrastuje z tą serią z jej kąśliwą i zabawną satyrą oraz prawdziwym politycznym punktem widzenia twórcy serii Aarona McGrudera. Serial nawet parodiował oryginał Dobre czasy w czwartym i ostatnim sezonie.

McGruder pierwotnie stworzył Odludzie jako komiks emitowany w prasie, ale Huey i Riley Freeman (oboje głosów użyczyli Regina King) oraz ich dziadek, Robert Freeman (John Witherspoon), zostali w pełni przedstawieni w serialu. Odludzie miał swoją porcję krytyki z niektórych stron, ale był absolutnie bezlitosny w sposobie, w jaki rozbierał na części współczesne stosunki rasowe i czarną kulturę. Parodia Tylera Perry'ego i ciągłe żarty BET były szczególnie zabawne i ostre. Jednakże, Odludzie w odcinku zamieścił również kilka poruszających komentarzy Powrót Królaw którym przedstawiono wizję świata, w którym Martin Luther King Jr. przeżył zamach na swoje życie w 1968 r., a następnie przeżył wielkie rozczarowanie tym, co się wydarzyło, po tym, jak spędził dziesięciolecia w śpiączce.

Czwarty sezon został wyprodukowany bez McGrudera i w tym momencie nastąpił zauważalny spadek jakości. Ale pierwsze trzy sezony Odludzie są bezkonkurencyjne.

Oglądać Odludzie NA Maksymalnie.

Noc (2016)

Riz Ahmed w filmie Noc.
Maksymalnie

Riz Ahmed zdobył nagrodę Emmy dla najlepszego aktora w miniserialu za rolę Nasira Khana w Noctrzymający w napięciu oryginał HBO, który powinien być jeszcze większym hitem. Nasir jest studentem faculty'u, który „pożycza” taksówkę swojego ojca i zabiera młodą kobietę, Andreę Cornish (Sofia Black-D'Elia). Po spędzeniu godzin z Andreą na haju i seksie Nasir odkrywa, że ​​została zamordowana. I nawet Nasir nie ma pojęcia, co się naprawdę stało.

Gdy policja próbuje wydobyć zeznania od Nasira, adwokat John Stone (John Turturro) wkracza, aby chronić interesy Nasira. Podczas gdy tajemnica się rozwija, serial bada również gehennę Nasira za kratkami, która może zmienić go w zupełnie innego człowieka na koniec.

Oglądać Noc NA Maksymalnie.

Wisielec (2009-2011)

Jane Adams i Thomas Jane w filmie Hung.
HBO

Chociaż Zawieszony była tylko krótkotrwałą oryginalną komedią HBO, była bardzo zabawna i pozwoliła Thomasowi Jane'owi udowodnić, że ma expertise do komedii. Były aktor Punishera wcielił się w Raya Dreckera, samotnego ojca, który cierpi na poważne problemy finansowe, przez co jego dzieci muszą go opuścić i zamieszkać z jego byłą żoną, Jessicą Haxon (Anne Heche).

Jedną rzeczą, którą Ray ma na swoją korzyść, jest to, że jest bardzo dobrze wyposażony, dlatego jego przyjaciółka, Tanya Skagle (Jane Adams), przekonuje go, aby pozwolił jej zostać prostytutką. Klientki Raya sprawiają, że jego życie staje się jeszcze bardziej szalone niż wcześniej. Ale im bardziej Ray wciąga się w świat prostytucji, tym trudniej się z niego wydostać.

Oglądać Zawieszony NA Maksymalnie.


Źródło