Strona główna Sporty Zagadkowy tweet LeBrona Jamesa sprawił, że fani nawołują 39-latka do odejścia z...

Zagadkowy tweet LeBrona Jamesa sprawił, że fani nawołują 39-latka do odejścia z Lakers: „Przyjedź do Dallas”

9
0

W miarę zagłębiania się poza sezonem pojawia się duża niepewność co do przyszłości LeBrona Jamesa w Lakers. Ponieważ nie podjął jeszcze decyzji w sprawie opcji zawodnika wartej 51,4 miliona dolarów na przyszły sezon, fani zastanawiają się, czy nadal będzie ubierał się w fioletowo-złoty strój, czy też uda się w inne miejsce. Pośród tych wątpliwości King James opuścił świat NBA w jeszcze większym zamieszaniu, zamieszczając tajemniczy tweet, który sprawił, że fani zwabili go do swoich ulubionych drużyn.

Ponieważ wiele osób wątpiło w chęć LeBrona do zdobycia kolejnego pierścienia, Cuffs The Legend zamieścił tweet, w którym krytykuje, twierdząc, że nie mają pojęcia, o czym mówią. Podkreślając to zdanie, LeBron odpowiedział: „Czy oni kiedykolwiek wiedzą, o czym mówią?!” Chociaż każdy ma swoją teorię na temat tego, co LeBron zrobi dalej, nikt tak naprawdę nie wie, co dzieje się w umyśle króla.

REKLAMA

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

Tymczasem fani uznali tajemniczy tweet LeBrona za okazję do nakłonienia go do opuszczenia Lakers i dołączenia do innego zespołu, aby zdobyć piąty pierścień. I jeden z fanów napisał: „Przyjedź do Dallas, mój chwalebny, przystojny królu”.

(Tworzenie historii)

Podziel się tym z przyjacielem:Źródło