Strona główna Sporty Wujek Howdy według doniesień śledzi ogromną wiadomość dokumentalną Braya Wyatta w Wyatt...

Wujek Howdy według doniesień śledzi ogromną wiadomość dokumentalną Braya Wyatta w Wyatt 6 Faction przed debiutem

6
0

Od odcinka Uncooked po WrestleManii 40, różne kody QR nękają wszechświat WWE, którego nadawcą jest Uncle Howdy. Ostatnio korzysta z innych formatów, takich jak kanał WhatsApp czy firmowy profil X. Posunąłem się nawet do odwiedzenia strony internetowej. Według niektórych doniesień kulminacją tej historii będzie debiut nowej stajni z Nikki Cross, Dexterem Lumisem i Erikiem Rowanem oraz powrót Bo Dallasa, brata Braya Wyatta, w roli wujka Howdy’ego.

Nawet dzisiejszy odcinek Monday Night time RAW zawierał kod QR wskazujący na powrót Uncle Howdy. Dlatego fani z pewnością nie mogą się doczekać powrotu złowrogiej postaci. Ale jak bardzo różni się Howdy-6 od rodziny Wyattów prowadzonej przez zmarłego, wielkiego Braya Wyatta? Cóż, znany informator ujawnił niedawno, że ma pewne informacje zza kulis, a także rozszyfrował wiele wskazówek zawartych w filmie dokumentalnym o Brayu Wyacie. Jakie są plany?

Cóż, według Seana Rossa Sappa w Podcast o walkach wrestlingowychWWE umieściło wiadomość w dokumencie, która ujawniła przyszłe plany twórców pod względem tego, jak realistycznie musi wyglądać frakcja Uncle Howdy.

REKLAMA

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

Jednym z głównych problemów rodziny Wyattów były elementy nadprzyrodzone, w które trudno było uwierzyć.

Sean Ross Sapp ujawnia najbliższe plany WWE

REKLAMA

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

Podczas rozmowy z Denise Salcedo Walczące zapasy z Seanem Rossem Sappem, Sapp ujawniła, że ​​dokument porusza wspomnianą wcześniej kwestię, która sprowadzała się do tego, że masom trudno było uwierzyć w nadprzyrodzone elementy grupy. Takie jak Alexa Bliss hipnotyzująca swoich przeciwników lub wymiotowanie czarnego płynu przez supergwiazdy. Tym razem twórcy będą pracować nad tym, aby uczynić wszystko bardziej wiarygodnym.

Powiedział, „Kilka rzeczy, o których wspomnieli w tym dokumencie, Denise, brzmiało: Musimy zrobić coś, z czego Bray będzie dumny. A jeśli to zauważysz, powiedzą: „No cóż, jednym z największych problemów rodziny Wyattów i całej tej całej tej diabelskiej sprawy było to, że na ringu nie można było tego zrozumieć. Myślę, że zrobią to w sposób, który będzie miał sens na ringu. To nie będzie coś w rodzaju duchów, goblinów i tym podobnych rzeczy nadprzyrodzonych. Myślę, że to zajdzie daleko.”

Ale kiedy możemy spodziewać się przybycia złowrogiego? Cóż, wujek Howdy pokazał nowy kod QR podczas najnowszego odcinka Monday Night time RAW. Prowadziło to do wewnętrznej strony witryny WWE. Tym razem jednak dana strona zawiera te słowa „Odrzuciłeś zbawienie; rozliczenie jest nieuniknione” podczas gdy pojawia się odliczanie prowadzące bezpośrednio do następnego odcinka RAW 17 czerwca. Ponadto istnieją klikalne elementy, które prowadzą do archiwów poprzednich wiadomości.

REKLAMA

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

Wygląda więc na to, że jesteśmy coraz bliżej długo oczekiwanego pojawienia się nowej głowy nadprzyrodzonej rodziny. I tym razem będzie dużo bardziej wiarygodnie. Jakie zatem nadprzyrodzone elementy posiadałby Howdy? Wiemy, że z pewnością potrafi hakować strony internetowe. Byłoby fajnie zobaczyć, co twórcy wnoszą do stołu. Co myślisz? Jakie zmiany przyniesie WWE? Daj nam znać w komentarzach.

Podziel się tym z przyjacielem:

Źródło