Strona główna Sporty Wimbledon: Dziewczyna Alexa De Minaura, Katie Boulter, nie zgadza się z Johnem...

Wimbledon: Dziewczyna Alexa De Minaura, Katie Boulter, nie zgadza się z Johnem McEnroe z powodu jego nieskrępowanej frustracji w nowej reklamie

21
0

„To jestTremendous chłopak'świata tenisa powraca do swojej styl! Amerykańska legenda tenisa John McEnroe był kapryśną gwiazdą tenisa z końca lat 70. i 80., znaną również z wybuchów emocji na korcie. W czasach, gdy grał, często widziano angażujące w gorącej debacie z sędziami i rozbijając rakiety. Minęło prawie 18 lat odkąd oficjalnie wycofał się ze wszystkich kind zawodowego tenisa, ale nadal wydaje się, że nie zapomniał niektórych ze swoich „ulubionych nawyków”. Niedawno Alex de Minaur i Katie Boulter zarezerwowali miejsce z przodu na pokazie McEnroe.

W marcu tego roku dealer FX i CFD Pepperstone ogłosił partnerstwo z byłym numerem jeden na świecie i 7-krotnym mistrzem Wielkiego Szlema, Johnem McEnroe. Dołączył do firmy jako International Tennis Ambassador. Alex de Minaur był już wówczas ambasadorem Pepperstone. Po dołączeniu do firmy 69-letnia legenda tenisa stwierdziła: „Nie mogłem prosić o lepszego partnera do gry w debla niż Pepperstone. Mają historię wspierania tenisa i są Wyraźnie tak samo jak ja pasjonuje się przyszłością tego sportu.

Niedawno zauważono go w reklamie firmy wraz z Alexem de Minaur i Katie Boulter. Być może długowłosy 'chłopak' z czerwoną opaską na głowie próbował powrócić do tych kultowych momentów. Pepperstone przesłał kilka momentów z tej reklamy, na których widać McEnroe'a rozbijającego drewnianą rakietę. Podpisali: „Cóż, to było niezręczne… @alexdeminaur i @katiecboulter nie były zadowolone z tego, że Mac rozwala doskonale dobry rakieta.”Boulter później NA udostępnił ten submit i napisał: „Po co miałbym rozbijać? doskonale dobry rakieta? @alexdeminaur i ja nie byliśmy na to gotowi.

John McEnroe i Alex de Minaur wielokrotnie pojawiali się w nagłówkach gazet w przeszłości. Najczęściej było to spowodowane komentarzami McEnore'a na temat australijskiej gwiazdy tenisa. Kiedyś również trochę pomylił się z pseudonimem Alex de Minaur (Demon), wyraził nawet ciekawość pochodzenia tego imienia swojemu koledze komentatorowi, Woodbridge'owi. Nie Nie wiem, czy McEnroe lubi to imię, ale na pewno uwielbia australijską grę!

John McEnroe uważa, że ​​Alex de Minaur może prawdopodobnie stać się „wielokrotnym Wielkim Szlemem” zwycięzca

W wywiadzie dla Channel 9 amerykańska legenda tenisa wyznała: „Ttu są bardzo niewielu jest takich, którzy grają z taką intensywnością, z takim zaangażowaniem, z jakim gra Alex de Minaur.„Uważa, że ​​Alex de Minaur zawsze daje z siebie 100% i myśli, że każdy punkt jest ostatnim. Kiedyś powiedział też: „No cóż, ten side na pewno nadchodzi [as a future] zawodnik z czołowej dziesiątki, według mnie wielokrotny zdobywca Wielkiego Szlema, jeśli tylko trochę bardziej się rozwinie.„Jego przewidywania okazały się częściowo trafne; teraz znalazł się w pierwszej dziesiątce rankingu singlistów mężczyzn, a Alex de Mianur zajmuje obecnie 9. miejsce w światowym rankingu.

Mistrza się robi? Cóż, John McEnroe z pewnością dostanie ponad 50% punktów za tę prognozę. Ile dostanie za darmowe lekcje rzucania rakietą tenisową bez jej łamania? Jego „zaangażowanie” w ten sport jest niezaprzeczalne! Kiedyś podczas wywiadu opowiedział, jak idealnie trzymać rakietę w celu przekazać swój punkt widzenia bez żadnych znaczących uszkodzeń broni. Nadzwyczajny gracz z pewnymi nadzwyczajny umiejętności? Cóż, ty decydujesz! Nie chcemy trafić do złych książek 'Tremendous chłopak'!

Źródło