Strona główna Sporty Wiadomości Dodgers: Tyler Glasnow trafia na listę kontuzjowanych, a Blue Crew przeżywa...

Wiadomości Dodgers: Tyler Glasnow trafia na listę kontuzjowanych, a Blue Crew przeżywa koszmary z 2023 roku

14
0

Los Angeles Dodgers po prostu nie mogą złapać oddechu. Dokładniej rzecz biorąc, ich miotacze po prostu nie potrafią znaleźć sposobu na uniknięcie kontuzji. ​​Kilka tygodni temu to Yoshinobu Yamamoto niespodziewanie nabawił się problemów z mankietem rotatorów. To spowodowało, że Blue Crew stali się szczególnie ostrożni w stosunku do swojego asa Tylera Glasnowa, który już miał trudną przeszłość z kontuzjami. Jednak ta troska mogła nie przynieść oczekiwanych rezultatów, ponieważ raporty właśnie nadeszły, a Glasnow nie bierze już udziału w Meczu Gwiazd.

Chociaż Glasnow nie był sobą w ostatnich kilku meczach, as był mimo wszystko ważną częścią historii Dodgersów. Jego dominacja była tak duża, że ​​został nazwany All-Star i istniało duże prawdopodobieństwo, że mógłby rozpocząć grę. Ale potem nastąpiła katastrofa i teraz trafił na listę kontuzjowanych na 10 dni.

Los Angeles Dodgers właśnie ogłosili, że Tyler Glasnow został przeniesiony na Lista kontuzjowanych z powodu napięcia dolnej części pleców. Dave Roberts ujawnił wcześniej, że gwiazda poczuła pewne napięcie w niedzielę podczas treningu łapania. Nie oczekuje się, że uraz będzie poważny (nie przeszedł żadnych badań obrazowych), a Glasnow ma wrócić po weekendzie All-Star. Niemniej jednak jest to kolejny cios dla Blue Crew.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany poniżej tej reklamy

Jak sądzisz, jaki wpływ kontuzja Tylera Glasnowa ma na sezon Dodgersów?

Los Angeles Dodgers już rywalizują z mocno osłabionym składem. Z powodu nieobecności wielu miotaczy drużyna chce na nowo przeżyć koszmar 2023 roku. Drużyna została wówczas podobnie zdziesiątkowana przez kontuzje miotaczy i była zmuszona polegać na perspektywicznych zawodnikach i debiutantach pod koniec sezonu. To był jeden z powodów, dla których drużyna przegrała NLDS, mimo że odniosła 100 zwycięstw w sezonie.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany poniżej tej reklamy

Jak długa jest lista kontuzjowanych Dodgersów? Jest na tyle duża, że ​​można stworzyć najlepszy skład wyjściowy z kontuzjowanych miotaczy drużyny. A następnie można również stworzyć świetny bullpen z listy kontuzjowanych.

Tyler Glasnow, Shohei Ohtani, Yoshinobu Yamamoto – miotacze Dodgersów na wygnaniu

Raport o kontuzji Tylera Glasnowa uderzył w fanów Dodgersów jak błyskawica. Jednak panika była całkiem uzasadniona. W końcu, gdy spojrzy się na listę miotaczy, którzy obecnie siedzą na liście kontuzjowanych w Los Angeles Dodgers, wszystko staje się dość jasne. Że lista, która robi wrażenie, wyjaśnia jak głęboko sięga downside. Trudno pojąć, jak gwiazdorska jest lista IL pitchingowa Dodgersów.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany poniżej tej reklamy

Obecnie Tyler Glasnow, Yoshinobu Yamamoto, Shohei Ohtani, Clayton Kershaw i Walker Buehler siedzą na liście kontuzjowanych. A do tego dochodzą Dustin Could, Tony Gonsolin i Emmet Sheehan. To całkiem długa lista, prawda? Ale są też Ryan Brasier, Joe Kelly i Jason Heyward. Obecnie ponad 10 miotaczy Dodgersów siedzi na liście kontuzjowanych.

To więcej niż wystarczająco, aby zrozumieć głębię kryzysu pitchingowego Dodgers. Miejmy nadzieję, że oczekiwania okażą się słuszne i Tyler Glasnow wkrótce powróci. Jeśli nie, Blue Crew będzie miał dużo pracy do wykonania w Commerce Deadline.Źródło