Strona główna Sporty Travis Kelce unika osobistych pytań na temat Taylor Swift, chwaląc umiejętności pieczenia...

Travis Kelce unika osobistych pytań na temat Taylor Swift, chwaląc umiejętności pieczenia gwiazdy Popstar

31
0

The Szefowie Kansas Metropolis TE Travis Kelce rozmawiał niedawno z mediami na Minicamp, gdzie zadano mu osobiste pytanie na temat gotowania ze swoją drugą połówką, Taylor Swift. Osoba przeprowadzająca wywiad uruchomiła na YouTube movie pokazujący, jak Travis gotuje z kimś wyjątkowym i chciała wiedzieć, co lubią razem gotować. W jednej części widać Travisa pochylając się do pocałunku Taylor w policzek, mieszając warzywa na patelni.

Odpowiadając ankieterowi, Travis uśmiechnął się i powiedział, – Hm, to dobre pytanie. Um, wiesz, szanuję to pytanie, ale… zamierzać zachowaj to dla siebie, bo wiesz, że bardzo lubię z nią gotować, więc wolałbym to zrobić Tylko zachowaj osobisty.” Odpowiedź Travisa pokazała, że ​​szanował ich prywatność. Nie chciał dzielić się zbyt wieloma szczegółami dotyczącymi ich czasu razem w kuchni.

Jednak wychodząc po rozmowie z mediami, nie mógł powstrzymać się od wspomnienia: „Taylor robi świetne pop-tarty i bułeczki cynamonowe.Ten drobny komentarz dał miły wgląd w ich związek, wskazując na umiejętności Taylora w zakresie pieczenia i ich miłe chwile razem.

REKLAMA

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

Wszystko zaczęło się od wideo przesłane przez Taylora 19 kwietnia przedstawiając wyzwanie w mediach społecznościowych inspirowane jej piosenką „Dwa tygodnie.” W filmie podzieliła się chwilami ze swojego codziennego życia, w tym scenami z kręcenia filmu „Dwa tygodnie” teledysk z aktorem Ethanem Hawke, ćwiczącym na siłowni, bawiącym się z kotami i robiącym swoje słynne bułeczki cynamonowe. Taylor spojrzał od niechcenia stylowo w czarnym krótkim topie, dżinsach i złotym naszyjniku Travisa pasował do niej w czarnej koszuli.

REKLAMA

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

Ich interakcje na filmie pokazują wygodny i pełen miłości związek. Łączy ich tak bliska więź, że wyznaczyli nawet pewne granice, aby utrzymać zdrowy związek. Gdy zbliżają się do pierwszej rocznicy, oboje mają po 34 lata dbając o równowagę ich życie osobiste i kariera.

Taylor wyznacza granice, aby chronić swój związek z Travisem Kelcem

Kelce lubi wychodzić i dobrze się bawić, ale Taylor ustaliła jedną główną zasadę, że Travis nie powinien chodzić do klubów ze striptizem. Znawca powiedział Life & Fashion, że Travis nie zgadza się z tą zasadą. „Już nic mu nie jest, nie będzie już chodzić do klubów ze striptizem” – powiedział insider. Jest jeszcze jedna zasada, której przestrzeganie może być dla Travisa nieco trudniejsza, a mianowicie niepozowanie do zdjęć z fankami. Ten sam informator wspomniał, że Travis uważał tę zasadę za zbyt dużą, mówiąc: – Musiał przewrócić oczami, słysząc to.

REKLAMA

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

Kolejną ważną zasadą w ich związku jest to, że nie mogą być osobno dłużej niż 14 dni. Ta zasada pomaga im pozostać w kontakcie pomimo napiętych harmonogramów. Zasada ta stała się szczególnie ważna po paradzie Chiefs’ Tremendous Bowl, kiedy Zarówno Travis i Taylor byli bardzo zajęci swoimi karierami.

Dlatego Travis i Taylor starają się utrzymać swoje zajęcia pomimo napiętych harmonogramów. Ich wzajemny szacunek i zrozumienie są kluczem do ich silnej więzi, gdy zbliżają się do pierwszej rocznicy.

Źródło

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj