Strona główna Sporty Tom Brady podbija Hollywood! Rezydencja w Brentwood o powierzchni 14 000...

Tom Brady podbija Hollywood! Rezydencja w Brentwood o powierzchni 14 000 stóp kwadratowych, wielkiego i początkującego producenta filmowego NFL, w jednej z najdroższych dzielnic Los Angeles, dobiega końca

5
0

Tom Brady zmienia markę na potentata filmowego i robi to w jednej z najbardziej ekskluzywnych dzielnic Los Angeles.

Producent filmu dokumentalnego i przyszły członek Corridor of Fame buduje obecnie dom w Brentwood sąsiadującym z Hollywood, a zdjęcia pałacu o powierzchni 14 000 stóp kwadratowych zostały uzyskane przez DailyMail.com.

Prace w dużej części obiektu, łącznie z ogrodem na tyłach i odkrytym basenem, są w toku. Dom dobrze wykorzystuje słynne słońce południowej Kalifornii dzięki szeregowi paneli słonecznych i szklanemu atrium.

46-letni rozwiedziony ojciec trójki dzieci rozpoczął budowę w 2020 roku, uruchamiając swoje studio 199 Productions, którego nazwa wzięła się od miejsca Brady'ego w drafcie NFL z 2000 roku. Od tego czasu wytwórnia nakręciła trzy filmy, z których wszystkie skupiają się na byłym rozgrywającym drużyny New England Patriots: „80 For Brady”, „Man within the Enviornment” i „The Tuck Rule”.

Brady nie jest nowy w Brentwood. W 2008 roku on i jego była żona Gisele Bündchen zapłacili podobno 11,75 miliona dolarów za ziemię, która została wykorzystana pod budowę rezydencji, którą później sprzedali raperowi Dr. Dre za podobno 40 milionów dolarów.

Zbudowana na zamówienie rezydencja Toma Brady'ego w Brentwood o powierzchni 14 000 stóp kwadratowych wciąż nie jest ukończona, ale jest już blisko

Tom Brady uczestniczy w festiwalu Netflix Is A Joke Fest "Najlepsza pieczeń wszechczasów: Tom Brady"

Tom Brady na festiwalu Netflix Is A Joke Fest „Największa pieczeń wszechczasów: Tom Brady”

Okolica ze sławnej stała się niesławna w 1994 r., kiedy legendarny Buffalo Payments, działacz przeciwko OJ Simpsonowi, został oskarżony o zamordowanie swojej byłej żony Nicole Brown i jej przyjaciela Ronalda Goldmana. Od tego czasu pobliska dawna rezydencja Simpsona została zburzona, a w kwietniu zmarł w Las Vegas w wieku 76 lat.

Rezydencja Brentwood to tylko jeden z obecnych projektów budowlanych Brady'ego.

Przygotowując się do rozpoczęcia kolejnej kariery jako komentator w grach dla relacji NFL stacji Fox Sports activities, Brady kończy także budowę rezydencji w bunkrze miliarderów w Miami.

Jak widać na zdjęciach lotniczych opublikowanych w kwietniu przez DailyMail.com, zrobionych znad Indian Creek, sztucznej wyspy barierowej w hrabstwie Miami-Dade, nowa rezydencja Brady'ego o wartości 17 milionów dolarów może poszczycić się godnym pozazdroszczenia ogrodem, w którym różnorodne warzywa i kwiaty wydają się rosnąć na ośmiu przystających do siebie terenach. działki prostokątne. Inni mieszkańcy Indian Creek to Jeff Bezos i Julio Iglesias, a także Ivanka Trump i Jared Kushner.

Nie jest jasne, czy Brady sam dokonał tego zaszczytu, czy też emerytowana gwiazda NFL zwerbowała kilku okolicznych ogrodników do dźwigania ciężkich przedmiotów.

Oczywiście absolwentowi Michigan zdrowe odżywianie nie jest obce. Poprzez swoją markę TB12 Brady promuje dietę głównie roślinną, zawierającą szereg produktów przeciwzapalnych.

Posiadłość Brady'ego będzie miała ogród na tyłach i odkryty basen, które nie są jeszcze ukończone

Posiadłość Brady'ego będzie miała ogród na tyłach i odkryty basen, które nie są jeszcze ukończone

Posiadłość Brady'ego wykorzystuje słynne słońce Los Angeles z panelami słonecznymi i szklanym atrium

Posiadłość Brady'ego wykorzystuje słynne słońce Los Angeles z panelami słonecznymi i szklanym atrium

Według Brady'ego dieta jest „zdroworozsądkowa”.

Je mięso, choć „nie aż tak dużo” – powiedział swojej stronie internetowej TB12.

„W każdym razie popieram równowagę” – powiedział.

Brady i była żona Gisele Bündchen kupili wspólnie dom cztery lata temu, a nieruchomość jest już prawie ukończona – prawie rok po opublikowaniu przez DailyMail.com ekskluzywnych zdjęć z trwającej budowy.

Od tego czasu dom Brady’ego na wyspie Indian Creek bardzo się zmienił, dodając do tego ogromnego domu różne udogodnienia.

Nowe zdjęcia pokazują, że Brady buduje prywatną przystań dla łodzi na wodzie, niedaleko swojego domu.

Dodatkowo siedmiokrotny zwycięzca Tremendous Bowl ustawił boisko do gry w pickleball z obręczami do koszykówki po obu stronach.

DailyMail.com ujawnił wcześniej, że rozgrywający, którego majątek podobno przekracza 500 milionów dolarów, nie przeznaczył nic na zakup nieruchomości, ale zdecydował się zaciągnąć kredyt hipoteczny na całą kwotę z opcją pożyczenia kolejnych 17 milionów dolarów.

Kiedy on i Bündchen rozstali się w październiku 2022 r., Brady zajął się renowacją budynku, podczas gdy Bündchen kupiła własną nieruchomość po drugiej stronie drogi wodnej.

Z dokumentacji budowlanej wynika, że ​​przed rozstaniem Bündchen zapłaciła 1,3 miliona dolarów za trzypokojowy dom na nabrzeżu w Surfside, który wyremontowała.

Następnie 43-latka wydała 11,5 miliona dolarów na pięciopokojową posiadłość o powierzchni 6600 stóp kwadratowych, kilka drzwi dalej od mniejszego domu, naprzeciwko domu jej byłego męża.

Po legendarnej karierze w NFL Brady odwiesił buty – po raz drugi i ostatni – w lutym 2023 roku.

Rita Moreno, Tom Brady, Sally Field, Lily Tomlin i Jane Fonda na premierowym pokazie filmu Paramount Pictures w Los Angeles "80 Dla Brady'ego"

Rita Moreno, Tom Brady, Sally Discipline, Lily Tomlin i Jane Fonda na premierowym pokazie filmu Paramount Footage „80 For Brady” w Los Angeles

Wkrótce jednak powróci na światło dzienne jako analityk NFL w Fox Sports activities.

Podpisał z siecią 10-letni kontrakt wart 375 milionów dolarów i ma zacząć grać w gry jesienią tego roku.

Nawet w wieku 46 lat Brady nadal jest w doskonałej formie fizycznej. W marcu przebiegł dystans 40 jardów szybciej niż wtedy, gdy miał zaledwie 22 lata.

W filmie udostępnionym w mediach społecznościowych Brady wyjaśnia, jak przebiegł 40 jardów w 5,28 sekundy w NFL Mix, co stanowi słaby wynik, zanim został wybrany do draftu w szóstej rundzie.

Brady miał dwóch przyjaciół, którzy mierzyli go w biegu – jeden zapisał go o 5:18, a drugi zatrzymał zegar o 5:12.

Źródło