Strona główna Sporty „Tata siatkarza” Stephen Curry w nostalgiczny sposób opowiada o przygodach Kevina Duranta,...

„Tata siatkarza” Stephen Curry w nostalgiczny sposób opowiada o przygodach Kevina Duranta, opowiadając o podróżach córki Riley

28
0

Stephen Curry zdecydowanie nie ma zaufanego sojusznika. Po odejściu Klaya Thompsona, Splash Brother zostaje sam w Golden State Warriors z Draymondem Greenem. Podczas gdy Dubs walczyli o znalezienie idealnego drugiego skrzypiec dla Stepha poza sezonem, supergwiazda odnowiła kontakt ze swoim byłym kolegą z drużyny, Kevinem Durantem. Pośród intensywnego obozu treningowego Crew USA znalazł czas, aby cofnąć zegar i poczuć nostalgię Smukły Żniwiarz.

Profil społecznościowy Crew USA nie przegapił okazji, aby zająć fanów materiałami z treningów z obozu. Po serii wirusowych filmów wrócili ze specjalnym materiałem Stephena Curry'ego, gdy ten został podłączony do mikrofonu podczas treningu. Movie zaczyna się od momentu, w którym Curry rozmawia z Durantem o swojej córce. Powiedział: „Przez trzy tygodnie byłem prawdziwym tatą siatkarza. Jeździłem na wszystkie turnieje… w Sacramento, Dallas… Nasze dni w AAU w tamtych czasach, wszystko zmieniało się jak szalone, ale kiedy ją widziałem, jak wchodziła i wychodziła, to wracała”.

Phoenix Suns z uśmiechem słuchali słów swojego byłego kolegi z drużyny o jego córce, gdy ten próbował rzutów z dystansu. Co więcej, Steph naprawdę stał się człowiekiem rodzinnym w trakcie swojej kariery. Supergwiazda zaskoczyła wszystkich, gdy po raz pierwszy w 2015 roku przyprowadził na konferencję prasową swoją córkę Riley Curry. Przerodziło się to w pokrzepiający second z dziecinnymi wybrykami Riley.

Przewińmy do dziewięciu lat, Curry mówił, odwiedzając mecze siatkówki Riley'a przez trzy tygodnie z rzędu. Czasy zmieniły się naprawdę szybko dla supergwiazdy. Jednak jedna rzecz zdecydowanie się nie zmieniła dla rodziny Curry. Każdy w rodzinie uprawiał trochę sportu. Prawie każdy zna Della Curry'ego, ojca Steph, który grał w NBA. Z drugiej strony jego mama, Sonya Curry, również odcisnęła piętno na siatkówce jako sportowiec akademicki.
To rozwijająca się historia!

Źródło