Strona główna Sporty „Szkoda, że ​​Matthew Perry tego nie widział” – niespodziewany tenisowy second Igi...

„Szkoda, że ​​Matthew Perry tego nie widział” – niespodziewany tenisowy second Igi Świątek z Courteney Cox wywołał dyskusję wśród fanów

11
0

Second spełnienia marzeń Igi Świątek z kultową „Moniką Geller” spotkał się z gromkimi brawami fanów. Znana z zagorzałej wielbicielki programu, sponsorka odzieży i obuwia Świątek On, niedawno zaskoczyła ją niezapomnianym przeżyciem z gwiazdą FRIENDS, Courtney Cox. Podczas gdy Świątek delektowała się każdą chwilą, ciesząc się ulubionym sportem z Courtney, fani nie mogą powstrzymać się od tęsknoty za „Chandlerem Bingiem”.

Wiarygodne źródło tenisa udostępniło niedawno na swoim koncie X (dawniej Twitterze) klip, w którym fani zauważyli, jak gwiazda tenisa numer jeden na świecie Iga Świątek gra mecz ze swoją ulubioną aktorką Courtney Cox z serialu PRZYJACIELE. „Punkt dnia wygrany przez @CourteneyCox przeciwko @iga_swiatek. (Wydarzenie w Paryżu organizowane przez @on_running)” – napisało źródło. Na tym klipie fani zauważyli, że Courtney Cox gra naprawdę dobrze przeciwko zwycięzcy Italian Open. W rzeczywistości fani zauważyli niesamowite ataki Coxa z forhandu i bekhendu przeciwko tenisistce zajmującej pierwsze miejsce w rankingu WTA. Klip zakończył się mocnym uderzeniem z woleja na Świątka przez aktorkę FRIENDS, zaskakując Polaka. Organizatorem tego meczu był On, który nie przepuścił okazji, aby spełnić marzenie aktualnego mistrza French Open.

REKLAMA

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

Podziw Świątek dla słynnego amerykańskiego serialu komediowego dał się poznać, gdy podczas ubiegłorocznego US Open opowiedziała o oglądaniu serialu dla złagodzenia napięcia. Po pokonaniu swojej najlepszej przyjaciółki w trzeciej rundzie turnieju Świątek zaskoczyła swoich fanów mówiąc, że oglądała PRZYJACIELE ze swoją przeciwniczką na korcie i najlepszą przyjaciółką Kają Juvan.

Naprawdę chciałem się skupić na sobie i wiedziałem, że będzie mi trochę trudniej się skupić, bo to moja najlepsza przyjaciółka. Właściwie byłem bardziej skupiony niż zwykle. O mój Boże, ulubiony odcinek. Nie, nie mam dokładnie tego. Nie mam nawet jednej ulubionej postaci, bo nie da się wybrać. Kiedy oglądałam po raz pierwszy, moją ulubioną postacią była Phoebe, potem Monica. Nie jestem pewien nawet teraz. Tak, uwielbiam ten program. I właściwie Kaja też to uwielbia. Oglądaliśmy to razem” powiedział Świątek.

Podczas gdy Świątek dobrze się bawiła, grając w tenisa z Coxem, co pokazała w 2022 roku, fani Świątek byli całkiem zadowoleni, gdy zobaczyli, jak ich dwie ulubione ikony dzielą tę samą przestrzeń.

Zaskoczeni fani”szkoda, że ​​nie było tam Matthew” będąc świadkami zabawnego meczu tenisowego Igi Świątek z Courtney Cox

Świątek skomentowała kiedyś wideo Courtney Cox na Instagramie z 2022 roku, na którym zauważono, jak niefortunnie upadła, wykonując serwis przeciwko przeciwnikowi. Wykorzystując swoją wewnętrzną fankę, Świątek następnie skomentowała wideo Cox i stwierdziła, że ​​gdyby mogła grać w debla z kultową Moniką, upewniłaby się, że jej ulubiona aktorka nie będzie musiała martwić się o swoje umiejętności tenisowe. W odpowiedzi na to kultowa Courtney Cox żartobliwie poprosiła Świątka, aby dołączył do niej na mecz. Teraz, gdy sponsor Świątek On spełnił jej marzenie, fani polskiej tenisistki bawili się świetnie. Ich komentarze na X (dawniej Twitterze) pokazują ich szczęście.

Fani pamiętali kultową scenę Mathew Perry’ego z Monicą Geller, w której grali w tenisa przeciwko szefowi Chandlera Binga i jego żonie. Rywalizująca Monika nie chciała dać rywalkom wygrać, co było doskonale widać w meczu Coxa z Igą Świątek. Dlatego fani nie mogli powstrzymać się od życzeń: „Matthew Perry mógł to zobaczyć.”

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o najgorętszych Tenis historie przez Google! Kliknij Obserwuj nas i dotknij Niebieska gwiazda.

Podążaj za nami

Fani komentowali, jak agresywny styl gry Coxa przeciwko Polakowi przypomniał im ten odcinek Ten ze śmiechem Chandlera w pracy, w tym samym odcinku, w którym Chandler poprosił Monikę, aby przerwała jej zwycięski szał i pozwoliła swojemu szefowi wygrać w następnej rundzie. To był jeden z najzabawniejszych odcinków programu.

Fani Courtney Cox byli tak zachwyceni jej perfekcyjnym wolejem przeciwko Świątkowi, że nazwali aktorkę FRIENDS doskonałością w starciu z twarzą WTA. Fani po prostu chcieli wyrazić swoje rozbawienie, oglądając genialny styl gry Coza przeciwko największej na świecie gwiazdy tenisa.

Fani Świątka z radością oglądali niesamowity forhend Courtney Cox. Zauważono ją wykonującą potężne uderzenia przeciwko Polakom. Kilka dni temu, kiedy Cox opublikowała wideo, na którym uprawia ten sport, były trener Sereny Williams pochwalił jej umiejętności i powiedział: „Muszę powiedzieć. Forhend wygląda całkiem nieźle!”

W całym wątku komentarzy zdawał się podziwiać niesamowitą wolej Coxa przeciwko Świątkowi. Pod koniec klipu Coxowi udało się zapewnić sobie punkt przeciwko Świątkowi niesamowitą wolejem, który zdawał się okraść zwycięzcę Italian Open 2024.

REKLAMA

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

Niektórzy fani byli zachwyceni i sarkastycznie nazwali klip nawiązując do odcinka programu FRIENDS Coxa. Miało się wrażenie, że wszyscy na nowo przeżywają nostalgiczne chwile z Igą Świątek.

REKLAMA

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

Niespodziewany mecz Igi Świątek z Courtney Cox w Paryżu stał się dla wszystkich niezapomnianym wydarzeniem. Dodając umiejętności tenisowe Coxa jako wisienkę na torcie, fani byli świadkami, jak dwie legendy dzieliły się swoją miłością do tenisa na korcie ziemnym.

Co sądzisz o tym konkretnym połączeniu świata tenisa i rozrywki? Daj nam znać w sekcji komentarzy.Źródło