Strona główna Sporty „Ruch szefa”: społeczność lekkoatletyczna chwali 25-latka za odzież sponsorowaną przez Walmart na...

„Ruch szefa”: społeczność lekkoatletyczna chwali 25-latka za odzież sponsorowaną przez Walmart na Paris Diamond League

14
0

Podczas gdy sponsoring pozostaje jedną z najważniejszych dróg zarobkowania dla sportowców, nie każdy ma tyle szczęścia, by znaleźć się na szczycie listy potencjalnych kandydatów najlepszych marek. Dla Dylana Bearda nadzieje na znalezienie nazwiska, które stanie za jego sprawą, były jeszcze bardziej ponure. W sportach lekkoatletycznych, jeśli nie jesteś jedną z najszybszych gwiazd, prawdopodobnie zginiesz w tłumie. Jednak nieoczekiwany wybawca wziął na siebie odpowiedzialność pomocy 25-latkowi w realizacji jego marzeń, a społeczność nie mogłaby być szczęśliwsza.

Beard jest pracownikiem Walmartu, który pracuje w dziale delikatesowym w nowojorskim sklepie firmy. Tegoroczny zwycięzca prestiżowych Igrzysk Milrose, Beard, otrzymał wsparcie samego Walmartu w zeszłą niedzielę w Paris Diamond League, a fani są zrozumiałe zachwyceni, widząc, że znalazł wsparcie.

Beard pojawił się na Stade Charléty w niebieskim stroju, sponsorowanym przez Walmart na wydarzenie 110mH w zeszły weekend. Decyzję podjęła sieć sklepów po ubiegłomiesięcznych próbach drużynowych, w których Beard zajął piąte miejsce w półfinale mężczyzn na 110mH. Dylan ogłosił nowinę o swoich nowych sponsorach w poście na Instagramie tydzień wcześniej, pisząc: „Chociaż nie jestem jeszcze olimpijczykiem, jestem dumny, że opuszczam amerykańskie kwalifikacje olimpijskie jako oficjalny sportowiec sponsorowany przez Walmart.

A teraz fani wykorzystali okazję, by wyrazić swoją radość i zobaczyć, jak Walmart wychodzi na ulicę, by zabrać ze sobą jednego z nich.Bardzo bossowski ruch! Mam nadzieję, że to stanie się normą,„powiedział Percy w programie X po tym, jak dowiedział się, jak Dylan wyglądał w niebieskim stroju kąpielowym w Paryżu w zeszły weekend.

Źródło