Strona główna Sporty Rodrigues strzela dwa gole, a Panthers pokonali Oilers i wyszli na prowadzenie...

Rodrigues strzela dwa gole, a Panthers pokonali Oilers i wyszli na prowadzenie 2:0 w serii w finale Pucharu Stanleya

10
0

Evan Rodrigues strzelił dwa gole w trzeciej kwarcie, a Florida Panthers pokonali Edmonton Oilers 4:1 i objęli prowadzenie 2:0 w serii w finale Pucharu Stanleya w poniedziałkowy wieczór w Dawn na Florydzie.

Niko Mikkola strzelił wyrównującego gola dla Florydy w drugiej kwarcie, a inny obrońca Aaron Ekblad dodał w końcówce pustą bramkę.

Siergiej Bobrowski zakończył mecz z 18 interwencjami, które zapewniły zwycięstwo.

Niebieski zawodnik Oilers Mattias Ekholm strzelił jedynego gola Edmontona w pierwszym fragmencie.

Trzeci mecz odbędzie się w czwartek na stadionie Rogers Place w Edmonton.