Strona główna Sporty Pomimo „niewiarygodnego” wpływu Aarona Rodgersa, były zawodnik Jets WR kwestionuje kaliber Tremendous...

Pomimo „niewiarygodnego” wpływu Aarona Rodgersa, były zawodnik Jets WR kwestionuje kaliber Tremendous Bowl z rosnącymi oczekiwaniami po powrocie po kontuzji Achillesa

10
0

Aarona Rodgersa Oczekiwano, że przybycie Jetsa wszystko zmieni. Weteran QB dołączył do potężnego zespołu z ambicjami na Tremendous Bowl po tym, jak został sprzedany z Packers poza sezonem 2023. Jednak niszczycielskie ścięgno Achillesa, które zerwało cztery mecze w sezonie, zrujnowało ich marzenia. Gdy Rodgers wracał do zdrowia, Jets z bilansem 4-7 wkraczali w 13. tydzień, co rodzi pytania o ich potencjał do zapewnienia sobie Tremendous Bowl.

Craiga Cartonabyły Jets WR, nie wierzy „Rodgersowi”nie do wiary” uderzenie. Podczas The Carton Present kwestionuje kaliber Jets Tremendous Bowl, stwierdzając: „Ach, Tremendous Bowl, wszyscy zgadzamy się, że mamy najlepszy skład piłkarski, więc teraz najważniejsze jest zdrowie. Jeśli pozostaną zdrowi, New York Jets będą grać dobrze do końca stycznia… Trzymamy kciuki do lutego i drugiej niedzieli lutego”. Zwraca to również uwagę na „rosnące oczekiwania” wobec Jets.

REKLAMA

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

Firma Carton początkowo wyraziła co do tego obawy Aarona Rodgersa wpływ wykracza poza jego grę na boisku. Nazywa Rodgersa „kiepski dyrektor generalny” za sprowadzenie byłych członków drużyny, takich jak Allena Lazarda i Randalla Cobbai koordynator ataku Nataniela Hacketta. Obecny rating ofensywny Jets na 30. miejscu w lidze NFL (punkty na mecz) oraz te ruchy personalne stawiają pod znakiem zapytania ogólne zdolności Rodgersa do przywództwa.

REKLAMA

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

Jednakże Carton zauważa również, że ma realistyczne oczekiwania co do występu Jets w Tremendous Bowl. On kontynuował, „I Tremendous Bowl – wierzcie lub nie, ale to realistyczne oczekiwania wobec New York Jets. To nie znaczy, że tam dotrą; nie oznacza to, że wygrają Tremendous Bowl, ale pytanie brzmi: jakie są oczekiwania? I uważam, że to zespół na miarę Tremendous Bowl!”

Packers skorzystali na kontuzji, a także na zakłóceniu sezonu Jets. W zamian uwzględniono warunkowy wybór w drafcie zależny od czasu gry Rodgersa. Jets wybiorą raczej w drugiej rundzie draftu niż prawdopodobny wybór w pierwszej rundzie ze względu na kontuzję, która zwykle wiąże się z koniecznością przedłużenia okresu rekonwalescencji. To oczywiście zmniejszy ich przyszły kaliber Tremendous Bowl. Jednakże Rodgers jest teraz widziany na pełnych obrotach podczas turniejów OTA!

Rodgers z powrotem na czele i gotowy na prowadzenie po kontuzji

REKLAMA

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

Po jego kontuzji Aarona Rodgersa obecnie aktywnie uczestniczy w OTA bez ograniczeń. Dzięki najlepszemu w karierze stosunkowi TD do INT wynoszącemu 475:105, Rodgers rzadko popełnia błędy. W 231 startach w karierze i 231 występach zawodowych podawał na odległość 59 055 jardów, w pewnym sensie modyfikując swoje podejście (ale znowu pozostając niezwykle skupionym).

Nie trzeba dodawać, że powrót Rodgersa dodaje drużynie energii i nadaje jej cel. Zajmujący 30. miejsce w rankingu atak Jets z poprzedniego sezonu powinien się poprawić wraz z powrotem ich gwiazdy QB. Jednak wciąż pozostaje pytanie: czy A.Rod ma wszystko, czego potrzeba, aby ponownie zostać MVP, biorąc pod uwagę, że dopiero co wrócił po kontuzji? Czas pokaże. Ale jedno jest pewne: w tym sezonie Jets będą drużyną, którą warto oglądać!

Źródło

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj