Strona główna Sporty „Ona ma poważne zamiary” – Johan Ghazali kopie swoją matkę, pozostawiając fanów...

„Ona ma poważne zamiary” – Johan Ghazali kopie swoją matkę, pozostawiając fanów stroll ze śmiechem, gdy czeka ich 168. walka z Josue Cruzem

16
0

Fenomen malezyjsko-amerykański Johan „Jojo” Ghazali powraca po porażce w zeszłym miesiącu na ONE 167. Ma się zmierzyć z Meksykaninem Josue Cruzem w walce Muay Thai w wadze muszej na ONE 168: Denver, zaplanowanej na 6 września. Będzie to drugie wydarzenie ONE Championship na amerykańskiej ziemi.

„Jojo” zadebiutował w zeszłym roku w ONE Championship, walcząc niemal przez cały rok. Stoczył pięć stroll i wygrał wszystkie, zapewniając sobie cztery finiszowe zwycięstwa. W trakcie tego procesu zdobył sześciocyfrowy kontrakt, który otworzył mu drogę do rywalizacji w amerykańskich programach ONE w prime-time.

Na kilka tygodni przed walką, movie z treningu cudownego dziecka Muay Thai, Johana Ghazaliego, z jego mamą został opublikowany na stronie Instagram ONE Championship. Jego mama zaprezentowała imponującą siłę kopnięć, z podpisem „Mama cię tam umieści.” Wcześniej na TikToku można było zobaczyć, jak matka i syn wielokrotnie uprawiają seks na macie.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany poniżej tej reklamy

Ten klip przykuł również uwagę fanów Johana Ghazali, którzy byli oszołomieni i zachwyceni, widząc, jak jego matka wyprowadza tak potężne kopnięcia. Niektórzy fani żartobliwie apelowali do ONE Championship, aby zapisali ją na walkę o tytuł, sugerując, że nawet Jojo może nie być w stanie poradzić sobie z jej uderzeniami nogami.

Siła kopania mamy zachwyca fanów Johana Ghazalego

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany poniżej tej reklamy

Rodzina Johana Ghazali była zainteresowana Muay Thai. Oboje rodzice kochali Muay Thai i nawet uprawiali ten sport, ale nigdy nie zmuszali do tego swoich dzieci. Na wczesnym etapie rodzice „Jojo” stawiali pracę i rodzinę na pierwszym miejscu. Muay Thai wróciło do łask dopiero po przeprowadzce rodziny do Sarawak, co zostało pokazane w niedawnym filmie.

Fani byli oszołomieni, widząc, jak matka Johana wyprowadza potężnego kopniaka w viralowym klipie. Jeden z fanów skomentował: „Mama się zgadza. Ona mówi poważnie!” Inna fanka żartobliwie odniosła się do stereotypu surowych azjatyckich matek, mówiąc: „Pamiętaj, to, że jesteś w połowie Azjatką, nie oznacza, że ​​twoja mama nie może być azjatycką mamą”.

Aby dodać humoru, inny fan stwierdził, że pantofelek matki jest bardziej niebezpieczny, komentując: „Jej szczególną bronią nie są jej stopy, lecz to, co na nich ma! Jangan sampai dia tanggal selipar, Jojo. „Zamknij oczy i posłuchaj”. (Tłumaczenie: Nie pozwól jej zgubić kapci, Jojo. Będzie ci dzwonić w uszach, jeśli cię uderzą.)

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany poniżej tej reklamy

Inna fanka wtrąciła się, podkreślając uniwersalną siłę matek: „Mama zawsze jest mamą, bez względu na to, jak silna jesteś.”Jeden z entuzjastycznych fanów posunął się o krok dalej, wyrażając chęć zobaczenia walki matki Johana Ghazaliego z panującą mistrzynią świata ONE Atomweight Muay Thai, Allycią Hellen Rodrigues. W swoim komentarzu napisał: „Dobra, już wystarczająco dużo widziałam. Mama Jojo kontra @allycia_phuketfightclub o pas.

Teraz pozostaje pytanie: czy matka „Jojo” pomoże mu odzyskać zwycięską drogę? Dowiemy się 6 września, kiedy Johan Ghazali zmierzy się z Jouse Cruzem na ringu. Bądźcie czujni, aby otrzymywać więcej informacji!

Źródło