Strona główna Sporty „Nie ma wymówki, dlaczego nie może walczyć z czołgiem”: Naoya Inoue spacerująca...

„Nie ma wymówki, dlaczego nie może walczyć z czołgiem”: Naoya Inoue spacerująca po Nowym Jorku jak „ciężka” wprawia fanów w niedowierzanie

10
0

Po co dalej Naoya Inoue? Niekwestionowany mistrz dwóch dywizji osiągnął wszystko w wadze tremendous koguciej, więc wielu spekuluje, że nadszedł czas, aby zaczął zwiększać wagę. Coś, co może nie być aż tak naciągane, zwłaszcza po tym, jak zauważono go na ulicy Nowego Jorku wyglądającego jak czołg.

Japoński „Monster” był przy ringu podczas walki Bruce'a Carringtona z Brayanem De Gracia w Madison Sq. Backyard Theatre w Nowym Jorku. Ale kto by pomyślał, że jego zdjęcie z wizyty w Wielkim Jabłku stanie się wirusowe i wywoła szeroką dyskusję wśród fanów?

Przestój czy wielkie plany?

REKLAMA

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

Kilka godzin wcześniej, Królestwo Boksu wskoczył na X, aby udostępnić dane zdjęcie. Można na nim zobaczyć Inoue spacerującego ulicami Nowego Jorku wraz z członkiem swojego zespołu, wyraźnie cięższy niż zwykle. Podpisali zdjęcie, „Naoya Inoue wygląda jak zawodnik wagi ciężkiej spacerujący po Nowym Jorku!”

za pośrednictwem Getty’ego

Chociaż możliwe jest, że Inoue cieszył się chwilą przestoju i nie martwił się swoją wagą. Awans w górę wydaje się jednak oczywistym kolejnym krokiem dla boksera z krainy wschodzącego słońca. Odkrywszy zdjęcie na platformie, fani szybko przeszli do sekcji komentarzy, aby wyrazić swoje przemyślenia.

Fani domagają się walki Naoyi Inoue z Gervontą Davisem

Pomimo tego, że jego walki ograniczały się do Japonii, popularność Inoue eksplodowała w stanach, więc nie powinno być zaskoczeniem, że fani zasypali go swoimi uwagami. Jeden z użytkowników zasugerował, że Inoue na zdjęciu wygląda na 150 funtów, co oznacza, że ​​nie może uniknąć walki z Gervontę Davisa. Obaj bokserzy są uważani za najlepszych, a wielu od dawna prosiło o walkę między nimi.

Inny użytkownik uważał, że Inoue wcale nie jest większy, a raczej rodzaj koszuli, którą miał na sobie, sprawiał, że wyglądał na większego. Koszula czy nie, Inoue wydaje się nieco obszerniejsza.

Następny użytkownik miał nadzieję i modlił się, aby Inoue przeszła do wagi piórkowej. Dzięki temu uzyska nowy zestaw przeciwników i kolejną dywizję do pokonania.

Tymczasem ten użytkownik nie zgodził się z innymi, sugerując, że „Potwór” nadal wyglądał na mniejszego.

REKLAMA

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

Ktoś inny ponownie nawiązał do Gervonty Davis, podkreślając, jak bardzo ludzie chcieliby, aby duet porzucił tę walkę. Ale smutna prawda jest taka, że ​​do tej walki może minąć wiele lat.

REKLAMA

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

Niezależnie od tego, czy wynika to z przestoju, czy też rzeczywistych planów zwiększenia wagi, niespodziewane pojawienie się Inoue w Nowym Jorku wydaje się wysyłać fanów w kosmos z możliwościami na przyszłość. Jednak czas pokaże, co dalej zrobi Naoya Inoue! Czy uważasz, że „Potwór” wygląda na większego?

Podziel się tym z przyjacielem:Źródło