Strona główna Sporty Mayssa Bastos cieszy się ze swojego zwycięstwa w mistrzostwach świata BJJ w...

Mayssa Bastos cieszy się ze swojego zwycięstwa w mistrzostwach świata BJJ w czarnym pasie przed starciem z Danielle Kelly w ONE Struggle Night time 24 – „Przekroczyłam swoje granice”

18
0

26-letnia Mayssa Bastos po raz kolejny udowodniła swoją dominację w zawodach BJJ. Bastos zdobyła piąty tytuł w swojej karierze i podzieliła się tą nowiną z fanami na Instagramie. Napisała: „To jest naprawdę wyjątkowe. Nie chodzi tylko o tytuł i medal, chodzi również o podróż i o to, jaka to była podróż”.

Dodała także, „Pokonałam wiele wyzwań, przekroczyłam swoje granice i pobiłam własne rekordy. Nie mam teraz wystarczająco słów, ale to niezapomniany second i jeszcze nie jestem blisko zakończenia, będę nadal dążyć do bycia najlepszą wersją siebie i być znaną jako jedna z najlepszych zawodniczek jiu jitsu w historii. Naprawdę doceniam całą miłość i wsparcie od was wszystkich”. Fani zauważyli tę wiadomość i podzielili się swoimi poglądami na jej temat.

Pięciokrotna mistrzyni świata Mayssa Bastos otrzymuje uznanie od fanów za swoje osiągnięcie

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany poniżej tej reklamy

Energia w Pyramid była elektryzująca podczas 28. edycji IBJJF World Jiu-Jitsu Championship. Liczba zaplanowanych stroll wyniosła 352 walki czarnych pasów, co czyniło to wydarzenie największym, jakie kiedykolwiek odnotowano. Przystępując do wydarzenia, Bastos zdobyła już cztery tytuły mistrza świata i była zdecydowaną faworytką. Udowodniła swoją dominację, wygrywając pierwsze dwa mecze przez poddanie. 26-latka pojawiła się następnie w finale i wygrała starcie na punkty. Obecnie posiada pięć tytułów mistrza świata, co jest rzadkim osiągnięciem dla każdego zawodnika.

Fani wydawali się tremendous podekscytowani osiągnięciem i zabrali się za gratulowanie jej w mediach społecznościowych. Zdobycie pięciu tytułów jest rzeczywiście warte braw, a jeden użytkownik poświęcił czas, aby ją docenić, „Jesteś niesamowity”. Jeden z użytkowników był pod ogromnym wrażeniem 26-latki i skomentował: „Bohater Jiu Jitsu!”. Zdobycie pięciu tytułów mistrza świata to jedno z najtrudniejszych wyzwań dla zawodnika, o czym przypomniał wszystkim jeden z użytkowników: „Rządzisz!!!”. Inny użytkownik docenił mistrza i skomentował: „Gratulacje mistrzu”. Zdobycie pięciu tytułów mistrza świata zapewniło jej pozycję lidera, a jeden z użytkowników nazwał ją: 'Najlepszy'.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany poniżej tej reklamy

Bastos jest teraz gotowa na nadchodzące wyzwanie na ONE Struggle Night time 24 przeciwko Danielle Kelly. Przyjrzyjmy się szczegółom walki.

Kto Twoim zdaniem wygra walkę Mayssy Bastos z Danielle Kelly?

Mistrzyni świata kobiet ONE Girls's Atomweight Submission Grappling, Danielle Kelly, zmierzy się ze swoim najtrudniejszym przeciwnikiem na ONE Struggle Night time 24. Kelly jest obecnie na fali czterech wygranych stroll, ale będzie miała sporo pracy przeciwko brazylijskiej specjalistce od walki parterowej. Bastos wygrała 115 stroll w swojej karierze i jest w świetnej formie po zdobyciu piątego tytułu mistrza świata. Stawką będzie tytuł, a amerykańska gwiazda grapplingu będzie desperacko chciała udowodnić, że zasługuje na tytuł.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany poniżej tej reklamy

Imponująca passa Brazylijki już uczyniła ją faworytką w tym starciu. Bastos będzie chciała zdominować Kelly, gdy spotkają się na ONE Struggle Night time 24. Jednak jej przeciwniczka jest również pewna swoich szans w walce i ma plan. Podczas niedawnego wywiadu podzieliła się swoimi planami i powiedziała: „To będzie dość wyrównane starcie. Wiem, że w ciągu najbliższych dwóch tygodni będzie rywalizować w ADCC, więc moim celem jest złamanie jej, aby nie mogła rywalizować. Ale chcę się wykazać, jak zawsze”.

Czy Kelly może zatrzymać pięciokrotną mistrzynię świata w jej kolejnej walce? Daj nam znać, jakie są twoje przewidywania w komentarzach poniżej.

Źródło