Strona główna Sporty „Mam 56 lat, nie dasz rady”: Deion Sanders gra kartą starości na...

„Mam 56 lat, nie dasz rady”: Deion Sanders gra kartą starości na konferencji w Las Vegas, poważnie apeluje do dziennikarza o zwolnienie tempa

9
0

Deion Sanders jest dziś w powolnym nastroju! W końcu to jego pierwsza konferencja prasowa, ponieważ Colorado dołączyło do Massive 12. Nie możemy go winić za to, że chce zwolnić i poświęcić czas na odpowiedź. W nowym odcinku 9NEWS na YouTube 11 lipca Buffs HC uważnie słuchał dziennikarza, który zamierzał zadać dwuczęściowe pytanie. Ale gdy skończył pierwszą część pytania i kontynuował, „Część druga,” Deion Sanders przerwał gospodarzowi apelem o zwolnienie tempa. Powiedział, „Po jednym na raz. Mam 56 lat. Nie możesz tego zrobić… Daj mi po jednym na raz.”

Deion Sanders wykorzystał swój wiek jako wymówkę, aby poświęcić czas na rozmyślanie nad pytaniem i wyrzeźbienie najlepszej odpowiedzi. W końcu to słowa danej osoby dają początek złośliwym, fałszywym plotkom, co nie jest niczym nowym dla trenera Prime. Po udzieleniu odpowiedzi na pierwszą część pytania, spokojnie powiedział: „Teraz przechodzimy do części drugiej.”Ale czy ktoś się nad tym zastanawia, czy Deion Sanders już ma problemy starcze?

Źródło