Strona główna Sporty Kim jest żona Noaha Graya? Poznaj Mary Elise Grey, żonę zwycięzcy...

Kim jest żona Noaha Graya? Poznaj Mary Elise Grey, żonę zwycięzcy 2xSB, która wystąpiła w Lacrosse

12
0

W świecie sportu mocne pary należą do wszystkich aren, w tym do lacrosse. Po prostu zapytaj Noe Grey, Szefowie Kansas MetropolisTight Finish, który w zeszłym sezonie został kolejnym mistrzem Tremendous Bowl. Jego żona, Mary Elise Grey, była gwiazdą lacrosse podczas studiów w Duke. Ich historia miłosna jest ponadczasowa – zwieńczenie romansu, który przedarł się na margines sportowej doskonałości.

Od pierwszego spojrzenia w niesławnym miejscu spotkań w „Bunkrze” po stanie się parą świętującą w strefie końcowej, podróż Noaha i Mary to ostateczny podręcznik relacji jak z bajki. Nie gaś jeszcze swojej ciekawości, bo właśnie rozgrzewamy się przed ich romantyczną imprezą na tylnej klapie.

Fenomen lacrosse, który towarzyszył jej dwukrotnie jako mistrzyni Tremendous Bowl

REKLAMA

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

Podczas gdy Noah Grey zdobywał pierścienie z Chiefs, zostając kolejnym zwycięzcą Tremendous Bowl po powrocie do książeczki z dubem nad 49ers z San Francisco w lutym 2024 r. jego żona Mary Elise pozostawiła na boisku lacrosse swoje własne dziedzictwo w galerii sław. Urodzona 22 października 1998 r. w Marietta w stanie Georgia, w rodzinie Kevina i Holly Markwordtów, Mary była skazana na osiągnięcie doskonałości sportowej od skoku – sportowe geny były głęboko zakorzenione w jej rodzinie.

Laureatka czteroletnich listów w Katolickiej Liceum Najświętszej Trójcy, była ogólnoamerykańską zabójczynią w lacrosse jako studentka drugiego roku, juniora i seniora – w swojej karierze przygotowawczej zdobyła oszałamiające 310 bramek i 157 asyst. Jej 103 punkty jako samej seniorki były statystyką ze spalonej ziemi, która zarumieniłaby Wilta Chamberlaina.

Dominacja utrzymywała się w drużynie Duke, gdzie dwukrotnie występowała w selekcji do All-ACC i poprowadziła Błękitne Diabły do ​​ziemi obiecanej, czyli gry o tytuł ACC jako studentka pierwszego roku w 2018 roku. Choć kontuzje niestety przerwały jej sezon juniorski, nieustępliwa atakująca walczyli, aby stworzyć bis w ostatniej klasie, godny najważniejszego wydarzenia.

Jej 14 asyst w 2020 r. było trzecim pod względem liczby asyst w drużynie, gdy była kapitanem Duke’a podczas kolejnego głębokiego występu w turnieju NCAA. Ponieważ w jej żyłach płynął expertise sportowy – jej bracia Nicholas i Michael grali w hokeja w faculty'u w Georgia Tech – pokonywanie przeciwności losu było po prostu zaprogramowane w jej DNA.

Historia miłosna Noaha Graya i Mary od „Bunkiera” do strefy końcowej

Noah Grey wywołał elektryczną chemię między nim a swoją żoną Mary Elise, kiedy po raz pierwszy spojrzeli na siebie w niesławnej piwnicy Duke'a, na której odbywały się imprezy poza kampusem.Bunkier”. „Obydwaj przyjaźniliśmy się z Markiem, a Bunkier był miejscem, w którym można było spędzać weekendy” – Mary wspomina na swojej ślubnej stronie internetowej. „Noah i ja kłócimy się o to, kto wykonał pierwszy ruch (na pewno byłem to ja), ale wkrótce rozmawialiśmy bez przerwy, chodząc na randki na calzone”.

Podczas gdy ich urocze spotkanie przypominało scenę ze starej szkoły, ich sportowe ambicje nie były powodem do żartów. Podczas gdy Noah znęcał się nad liniami defensywnymi na drodze do zostania wyróżniającym się rozgrywającym w drużynie Błękitnych Diabłów, jego przyszła żona była zajęta niszczeniem planów przeciwnika swoją zimną krwią i umiejętnościami w lacrosse.

REKLAMA

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

Ich nierozerwalne więzi konkurencyjne i wspólna miłość do sportowej doskonałości stały się podstawą niewzruszonego związku. „Moi znajomi pytali w moich mediach społecznościowych, kim jest ten „przystojny, wyglądający na 35-latek”” Mary zażartowała, kiwając głową na rzecz staroświeckiej postawy Noaha, która doskonale uzupełniała jej młodzieńczy zapał.

za pośrednictwem Imago

Kiedy marzenia Noaha o profesjonalistach zmaterializowały się po tym, jak w 2021 roku został wybrany przez Kansas Metropolis Chiefs w piątej rundzie draftu, narracja o ich parze władzy tylko się wzmocniła. Niecały rok później para z bajek złożyła przysięgę na bajkowym weselu w Gruzji, pełnym blichtru i przepychu. Ich pierwsze mistrzostwo Tremendous Bowl miało miejsce wkrótce potem, w lutym 2023 r., kiedy Chiefs w spektakularny sposób powrócili, pokonując drużynę Orły Filadelfii.

REKLAMA

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

Ale jak w przypadku każdej elitarnej dwójki, głęboko głęboka więź Noaha i Mary wykracza daleko poza linie kredy. Ich wspólna doskonałość akademicka w prestiżowym programie Duke – on studiował nauki polityczne, ona politykę publiczną – stworzyła intelektualną więź, która prawdopodobnie pomogłaby im w prowadzeniu wyrafinowanych planów obronnych na Kapitolu. Ich podstawowe wartości, ambicje i filozofie życiowe uczyniły z nich zespół absolutnie nie do zatrzymania – taki, który po prostu zdobywa mistrzostwa, czy to na boisku, czy poza nim.

Obecnie małżonek, fenomen lacrosse, który stał się zawodnikiem NFL, woli pozostać incognito, chroniąc prywatność swojego Instagrama. Ale ten sam zaciekły ogień rywalizacji, który uczynił ją tak rozdzierającą siłą, po prostu znalazł nową strefę końcową – służąc jako najlepszy emocjonalny obrońca i kibic swojego męża Noaha w trudnych kampaniach mistrzowskich. Brzmi jak zagrożenie punktowe, którego obrona nie jest w stanie zaplanować.

Podziel się tym z przyjacielem:

Źródło