Strona główna Sporty Josh Hart próbuje ratować Mikala Bridgesa z siatki, gdy gwiazdy NBA łamią...

Josh Hart próbuje ratować Mikala Bridgesa z siatki, gdy gwiazdy NBA łamią zasady naruszania zasad na IG: „Jeśli mają cię jako zakładnika”

6
0

Chociaż Knicks nie byli w stanie dotrzeć do finału Konferencji, mieli jeden z najlepszych sezonów od lat. Głównym powodem sukcesu zespołu był zapał i wysiłek chłopaków z Villanova: Josha Harta, Donte DiVincenzo i Jalena Brunsona. Podczas gdy trójka najlepszych przyjaciół świetnie się razem bawiła, inny z ich kolegów z faculty'u, Mikal Bridges, patrzył z daleka, mając nadzieję, że włączy się w zamieszanie. Ponieważ wszyscy rozpoczęli okres pozasezonowy, Josh Hart ponownie próbował zwabić Bridgesa, ignorując obowiązujące w lidze zasady manipulacji.

Po wcześniejszym zakończeniu sezonu Hart pojawił się w nowej roli podczas trwających finałów, występując jako analityk w programie NBA Countdown ESPN. Zadowolony ze swojego występu w telewizji Hart udostępnił na Instagramie kilka zdjęć z programu, pisząc: „Może rzucę swoją codzienną pracę 🎙️.” To dało Mikalowi Bridgesowi okazję do zwabienia Harta ekscytującą ofertą, „Przyjść do Nets?”

REKLAMA

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

REKLAMA

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

REKLAMA

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

Jednak Hart nie wydawał się zbytnio zaintrygowany ofertą, gdy odwrócił sytuację swojego byłego kolegi z drużyny Villanova i odpowiedział: „Nic ci nie jest? Jeśli mają cię jako zakładnika, po prostu mrugnij, a my cię uratujemy.Podczas gdy trio w składzie Hart, Brunson i Donte zaznało ogromnego sukcesu po dołączeniu do Knicks, Bridges nie miał tyle szczęścia, grając dla Nets. Nawet jeśli Bridges nie zagra w play-offach w tym sezonie, jego koledzy z drużyny Villanova nieustannie krytykują go. W marcu, kiedy Knicks mierzyli się z Nets, Hart, widząc sytuację Bridgesa, dokonał zabawnego porównania: „To jak ten mem SpongeBob, kiedy Skalmar wygląda przez okno i widzi, jak SpongeBob i Patrick bawią się. [Mikal] jest Skalmar.

(Tworzenie historii)

Podziel się tym z przyjacielem:

Źródło