Strona główna Sporty Ian Wright ostro krytykuje „szaloną i absurdalną” krytykę Bukayo Saki, gdy legenda...

Ian Wright ostro krytykuje „szaloną i absurdalną” krytykę Bukayo Saki, gdy legenda Arsenalu po raz pierwszy pojawia się na okładce brytyjskiego GQ

12
0

  • Ian Wright rozmawiał z brytyjskim GQ, gdy pojawił się na okładce Heroes Subject
  • Wright mówił o Bukayo Sace, Arsenalu i jego wyjściu z meczu dnia
  • Kliknij tutaj, aby śledzić kanał WhatsApp dotyczący meczów Euro 2024 Mail Sport i otrzymywać najświeższe informacje z Niemiec

Ian Wright uważa, że ​​Bukayo Saka spotkał się ostatnio z większą liczbą krytyki ze strony fanów i ekspertów.

Saka ma za sobą kolejny imponujący sezon w Arsenalu, w którym skrzydłowy strzelił 20 bramek i 14 asyst w 47 występach dla klubu.

Nie powstrzymuje to niektórych od wyrażania wątpliwości co do jego jakości przy każdej okazji, a legenda Kanonierów, Wright, uważa, że ​​poziom krytyki był niesprawiedliwy.

Wright rozmawiał z brytyjskim GQ po tym, jak po raz pierwszy pojawiła się na okładce magazynu w czerwono-białej sesji tematycznej.

60-latek powiedział: „Ludzie mówią o nim w stylu: «To już dla niego koniec, jest taki, jest tamten, nie jest światowej klasy».

„To szalone i niedorzeczne, z czym oczekujemy, że ci goście będą musieli sobie poradzić.

'[That’s why] przynosisz [current players] z powrotem do sedna tego, dlaczego się bawią, i zabierz je do miejsca, w którym były młodsze i robiły to z miłości. Bo to przewyższa wszystko.

Wright wypowiedział się także na temat swojej decyzji o odejściu z meczu dnia.

– Już czas – powiedział. „Mecz dnia jest tak kultowy, że jest trudny. Ale dla mnie to się po prostu skończyło. Skończyłem.'

„Być może zobaczysz mnie w MNF, ale nie odejdę, żeby przejść do Sky. Mam coś do zaoferowania, ale jednocześnie muszę to zrobić na moich własnych warunkach.

Były napastnik Arsenalu jest również pewien, że jego dawny klub może przekroczyć granicę i zdobyć ważne trofeum w nadchodzących latach.

„Oczywiście jest to ogromne rozczarowanie” – powiedział. '[But] Jestem bardzo dumny z tego zespołu, tego, co oni i Mikel [Arteta] zrobiłem w ciągu dwóch lat.

„To wciąż praca w toku, a mimo to nadal stanowimy wyzwanie na najwyższym poziomie. My, jako fani, musimy się uspokoić i pozwolić temu człowiekowi pracować”.

Wydanie Heroes będzie dostępne do pobrania w wersji cyfrowej oraz w kioskach od 11 czerwca.

Źródło