Strona główna Sporty ESPYs 2024: Serena Williams ujawnia, co naprawdę czuje, przygotowując się do wielkiego...

ESPYs 2024: Serena Williams ujawnia, co naprawdę czuje, przygotowując się do wielkiego wieczoru i nowej roli

12
0

Była gwiazda numer jeden na świecie WTA Serena Williams ma specjalne miejsce na ESPYS Awards Present. Nie tylko zdobyła tutaj 12 nagród, ale po przejściu na emeryturę wróciła na wydarzenie, ale w nowej odsłonie. Czekając na „świętować” sportowców na scenie, Williams podsyca emocje związane z wydarzeniem, kierując do każdego spersonalizowane przesłanie.

Zaledwie dzień przed wydarzeniem Serena Williams podzieliła się swoim podekscytowaniem związanym z tym, że będzie gospodarzem tegorocznej gali rozdania nagród ESPYS.Zgadnij, kto jest gospodarzem Espys @espn w tym roku??? JAEEEE i ja jesteśmy tak podekscytowani. I zdenerwowani 😬 ” Podzieliła się również klipem, wchodząc do swojego wyjątkowego pokoju w czarnej obcisłej sukience i oversize'owej kurtce jeansowej. Williams wyglądała pięknie, gdy uzupełniła swój wygląd czapką baseballową i okularami przeciwsłonecznymi. Jej wyraz twarzy wskazywał, że była zachwycona i zaszczycona, że ​​mogła przyjąć rolę gospodarza.

W maju Disney ogłosił Williams jako nowego gospodarza ESPYS podczas prezentacji przed reklamodawcami. W zeszłym roku wydarzenie nie miało żadnego gospodarza z powodu trwającego strajku Writers Guild of the USA. W maju była gwiazda numer jeden WTA na świecie udostępniła również oficjalny submit ESPN na Instagramie w swojej historii, ogłaszając, że „Nie mogę się doczekać, aby świętować z wami wszystkimi na scenie w lipcu”. ESPN zapowiedziało specjalne ogłoszenie z udziałem Sereny Williams, pokazując ją w pozycji gotowej do serwowania z piłką, sprytnie przedstawiając emblem ESPYS. Teaser szybko stał się popularny w mediach społecznościowych po tym, jak Williams się nim podzieliła.

Zdecydowano, że gala odbędzie się dzisiaj, ESPYS Awards odbędzie się w Dolby Theatre w Los Angeles. Williams, znana z tego, że nagradza najlepszych sportowców w roku przez ESPN i sieć ABC, została nagrodzona 12 razy przez organizatorów. Nazywając ją „spełnienie marzeń” chwili, powiedział Williams, „Nie mogę się doczekać, żeby poprowadzić ESPYS. To spełnienie moich marzeń i coś, co chciałam zrobić odkąd pamiętam.”

Chociaż w oświadczeniu Williams wyraziła wielki entuzjazm w związku z prowadzeniem gali rozdania nagród, jest ona gotowa zaprezentować jeszcze jeden interesujący projekt we współpracy z ESPN.

Serena Williams prezentuje najnowszy dokument ESPN prezentujący jej tenisowy geniusz

Ta była złota medalistka olimpijska WTA w zeszłym roku zapowiedziała serial dokumentalny oparty na jej życiu w ESPN. W tym roku miała premierę dwóch odcinków tego serialu dokumentalnego na Tribeca Movie Pageant w Nowym Jorku. Ten serial dokumentalny Na arenie: Serena Williams mówi się, że to jest „życie Williamsa”„najbardziej kompletne, intymne i przekonujące sprawozdanie”.

Ta interesująca seria będzie dostępna dla ludzi do oglądania od dziś, ale na platformie ESPN. Od osiągnięć Wielkiego Szlema po kluczowe momenty w życiu i wyzwania jej życia, ta seria dokumentalna ma na celu zaprezentowanie Sereny Williams bez żadnego filtra światu.

Niemniej jednak, podekscytowanie Sereny Williams, że będzie gospodynią ESPYS Awards, jest zdecydowanie widoczne. Dodając wydanie jej serialu dokumentalnego, musiała być teraz zachwycona i przeszczęśliwa. Więc, czy myślisz o obejrzeniu, jak Williams wystąpi jutro na ESPYS Awards?Źródło