Strona główna Sporty Dowiedz się wszystkiego o rodzinie Xaviego Simonsa – rodzicach, bracie, siostrze, dziewczynie...

Dowiedz się wszystkiego o rodzinie Xaviego Simonsa – rodzicach, bracie, siostrze, dziewczynie i wszystkim na temat wschodzącej gwiazdy Holandii

13
0

Xavi Simons to młoda holenderska gwiazda piłki nożnej, która robi furorę w świecie piłki nożnej od najmłodszych lat. Simons ugruntował swoją pozycję jako jeden z najciekawszych młodych talentów w czasach młodości w Barcelonie. W wieku zaledwie 16 lat podpisał swój pierwszy profesjonalny kontrakt z Barceloną, a później przeniósł się do PSG. Biorąc pod uwagę jego rosnącą sławę, uwaga opinii publicznej z pewnością skupi się na jego życiu osobistym.

Żeby wyjaśnić, nie, Xavi Simons nie jest spokrewniony z legendą Barcelony, Xavim Hernandezem. Mając to z głowy, przyjrzyjmy się jego rodzinie i wszystkiemu, co dotyczy jego związku.

Rodzice Xaviego Simonsa

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany poniżej tej reklamy

Imię ojca Xaviego Simonsa to Regillio Simons, holenderski menedżer piłkarski. Imię matki Simonsa to Peggy Simons, która w pełni wspierała Xaviego Simonsa przez całą jego karierę.

Brat Xaviego Simonsa

Xavi Simons ma starszego brata, który nazywa się Faustino Simons. I podobnie jak jego młodszy brat, jest również piłkarzem.

Standing związku holenderskiej gwiazdy

Według doniesień Xavi Simons nie pozostaje w żadnym związku romantycznym i jest singlem.

Źródło