Strona główna Sporty Denny Hamlin ujawnia powód, dla którego dołączył do Dale’a Jr., aby zostać...

Denny Hamlin ujawnia powód, dla którego dołączył do Dale’a Jr., aby zostać medialnym potentatem NASCAR, pomimo nienawiści fanów: „To moja praca”

14
0

Denny Hamlin jest uważany za jedną z najbardziej kontrowersyjnych osobowości NASCAR. Powiedzmy, że nie filtruje swoich opinii na tematy związane ze sportem, co czasami nie podobało się fanom. Jednak pomimo jego niezwykłej postawy, która doprowadziła do negatywnych nagłówków, Dale Earnhardt Jr dostrzegł w Hamlinie wyjątkowy potencjał. Zaproponował mu więc rolę mówcy w swoim programie podcastowym, w którym dzieliłby się swoją opinią na temat NASCAR i debatą na temat popularnych tematów.

Początkowo Hamlin nie był chętny do zmiany roli, biorąc pod uwagę, że miał już pełne ręce roboty jako kierowca i właściciel zespołu. Ale wkrótce zdał sobie sprawę, że ta okazja zapewni mu platformę do dzielenia się swoimi opiniami bez okrojenia i filtrowania. I na pewno nie zamierzał się wycofać, wiedząc, że w tym procesie nastroszy kilka piór.

Denny Hamlin toruje drogę nowym możliwościom!

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany poniżej tej reklamy

Hamlin z pewnością nie przebierał w słowach, omawiając ważne tematy, takie jak samochód Subsequent-Gen, debata o mocy silnika, a nawet negocjacje dotyczące statutu. Wszyscy wiemy, że niedawno gwiazda JGR wdała się w wojnę na słowa z CEO Speedway Motorsports, Marcusem Smithem, na temat warunków panujących na torach wyścigowych. Chociaż jego komentarze mogą czasami prowadzić do sprzeciwu lub wywoływać kontrowersje, uważa, że ​​ktoś musi przesunąć granice i wypowiedzieć się na temat najważniejszych tematów związanych z tym sportem.

Uważa również, że oddaje sprawiedliwość swojej roli i zawodowi, mówiąc szczerze. „Zawsze mówiłem, że mój program nie jest oparty na faktach. Mój jest oparty na opiniach. Płacą mi za mówienie o gorących tematach w sporcie. Muszę komentować rzeczy, które czasami są dla mnie niewygodne. Ponieważ istnieje konflikt interesów, ale właśnie za to mi płacą” Denny Hamlin powiedział to w programie Kenny Conversations.

Ale czy nie psuje on swojej relacji z NASCAR, będąc kierowcą? To jeden ze sposobów patrzenia na to, ale dla Hamlina bycie wiernym swojej naturze otworzyło drzwi do nowych możliwości. „Wypowiadam się, bo to moja praca, i zaczynamy dostrzegać inne możliwości w mediach poza tym, co robimy teraz… W chwili, gdy zacznę przekonywać i głaskać NASCAR po plecach i mówić, że świetnie sobie poradzili, wiarygodność zniknie, a ludzie przestaną się oglądać” on dodał.

USA In the present day za pośrednictwem Reuters

Porozmawiajmy o odkrywaniu większej liczby możliwości wykraczających poza wyścigi. Hamlin być może stworzył dla siebie markę dzięki podcastowi Motion Detrimental, który stanie się podstawą jego kolejnego przedsięwzięcia.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany poniżej tej reklamy

Hamlin może pożegnać się z Soiled Mo Media do końca tego sezonu

Teraz, mimo że fani mówią, że nie lubią Denny'ego Hamlina, z pewnością słuchają go i jego opinii za pośrednictwem jego podcastu. To pokazuje, jak wpływowy i kluczową postacią się kształtuje, niezależnie od jego wyczynów na torze wyścigowym. Ale jest on doskonale świadomy przyszłej okazji pukającej do jego drzwi po sukcesie z programem Actions Detrimental. Podczas gdy społeczność NASCAR jest przyzwyczajona do oglądania go w takim otoczeniu, może nie zostać z tym projektem na dłuższą metę.

Czy Hamlin naprawdę rozważa opuszczenie Soiled Mo Media Dale'a Jr.? Oto, co miał do powiedzenia na ten temat.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany poniżej tej reklamy

„Dokąd to przejdzie w przyszłości, nie wiem. Myślę, że to pobudziło pewne rozmowy z obecnymi partnerami telewizyjnymi i takie rzeczy, jak to, co się dzieje, gdy kończę wyścigi. Co mogą ze mną zrobić, gdy ścigam się? Więc z pewnością dało mi to możliwość rozwinięcia mojej marki daleko poza bycie tylko kierowcą wyścigowym i jestem za to bardzo wdzięczny” on dodał.

Dla kluczowej postaci, takiej jak Denny Hamlin, który wnosi więcej do sportu, takiego jak NASCAR, jest pewne, że wyląduje na nogach po zakończeniu wyścigu. Ale przedtem kilku jego zagorzałych fanów, którzy go wspierają, chciałoby zobaczyć, jak podnosi to długo nieuchwytne trofeum mistrzowskie.

Źródło