Strona główna Sporty Dana White w podcaście Joe Rogana? Dyrektor generalny UFC w końcu...

Dana White w podcaście Joe Rogana? Dyrektor generalny UFC w końcu przyjmuje zaproszenie do podcastu o wartości 250 milionów dolarów

48
0

Dyrektor generalny UFC, Dana White, pojawił się niedawno na pieczeni Toma Brady’ego, żeby się zabawić. Jednak 54-latek również został upieczony podczas występu. Jednym z komików, który upiec White'a, był Andrew Schulz. Wydaje się jednak, że White odszedł od tematu po tym, jak pojawił się w podcaście komika.

W rozmowie z Andrew Schulzem White opowiedział, że nigdy nie pojawił się w podcaście JRE. White ma swoje powody, ale dał jasno do zrozumienia, że ​​wkrótce pojawi się w podcaście.

Dana White obiecuje wystąpić w słynnym podcaście JRE

REKLAMA

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

Joe Rogan i Dana White współpracują ze sobą już od dłuższego czasu. Jednak szef UFC nie pojawił się jeszcze w podcaście JRE. Jednym z najbardziej rozchwytywanych programów w Internecie jest obecnie podcast JRE. Rogan niedawno odnowił wart 250 milionów dolarów kontrakt ze Spotify i niestety White jeszcze się w nim nie pojawił.

Podczas rozmowy z Schulzem White opowiedział wydarzenie z udziałem Rogana i powiedział, – Wczoraj mówiłem do… Rogana. Byłem w Los Angeles, kiedy Rogan zadzwonił do mnie i zapytał: „Hej, czy weźmiesz udział w moim podcaście?”

Odpowiedź White'a może bardzo zaskoczyć, ponieważ wyjaśnił, że nie ma pojęcia, czym jest podcast. 54-latek nigdy nie boi się udzielać szczerych odpowiedzi i tym razem również zrobił to samo. Biały powiedział, „Pomyślałem, czym do cholery jest podcast. Tak, zgadza się i wyjaśnił mi, że to my kręcimy te programy i umieszczamy je w Internecie. Nic mi nie jest, powodzenia. Tak, przyjdę zrobić twój podcast. Jest największym podcasterem na świecie.”

Podcast JRE już jest na topie, a pojawienie się Dany White'a może go jeszcze powiększyć. Na początku lutego tego roku Spotify ogłosiło przedłużenie wieloletniej umowy z Roganem o wartości prawie 250 milionów dolarów.

Ostatnia rozmowa White'a z komikiem Schulzem dotyczyła wielu tematów. Rozmawiając z komikiem, szef UFC podzielił się szacunkiem, jaki darzy Rogana. Jego szacunek jest taki, że jest nawet gotowy dla niego opuścić UFC.

REKLAMA

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

W niedawnym wywiadzie Dana White podzielił się swoim równaniem z Joe Roganem.

Standing wieloletniego komentatora UFC, Joe Rogana, jest znany na całym świecie. W zasadzie mieści się w tym samym przedziale co Dana White i Bruce Buffer. Jego szacunek jest taki, że Dana White jest gotowy opuścić UFC, jeśli Roganowi stanie się coś złego. W przeciwieństwie do zawodników i osób awansujących, w przeszłości niewiele osób wspierało MMA. Na początku ten sport był bardzo krytykowany, ale to nie powstrzymało Rogana od jego propagowania.

Rogan wykorzystał swoją wiedzę MMA do szerzenia odpowiedniej wiedzy o tym sporcie. Jego ciągłe wysiłki mające na celu edukowanie ludzi na temat MMA wywarły największe wrażenie na Dana White'ie. Rozmawiając z Schulzem, skorzystał z okazji, aby okazać szacunek gospodarzowi JRE. 54-latek powiedział, że „To, co najbardziej mi się podobało w Joe Roganie, to to, że kiedy siedziałeś tam i oglądałeś Joe Rogana w telewizji, a on mówił do mikrofonu, nie był jednym z tych pieprzonych głupków z HBO, gadających głów, które były płacone.” Nie tylko podał powody do swego zachwytu, ale w wywiadzie poczynił też poważne stwierdzenia.

REKLAMA

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

Według White'a, jeśli Joe Rogan kiedykolwiek zostanie odwołany, szef UFC również odejdzie. Biały powiedział, „Myślisz, że kurwa odwołasz Joe Rogana, a ja po prostu powiem OK? Nie, rzucę tę pracę, wyjdę i zajmę się czymś innym.”. Zarówno Rogan, jak i White darzą się dużym wzajemnym szacunkiem. Jednak ciekawie będzie zobaczyć, czy para kiedykolwiek zostanie oddzielona od UFC.

Co sądzisz o opinii Dany White’a na temat Joe Rogana? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Podziel się tym z przyjacielem:

Źródło