Strona główna Sporty „Bez sprzeciwu”: U-Flip Ricky'ego Starksa w WWE prawdopodobnie nadejdzie po komentarzu Tony'ego...

„Bez sprzeciwu”: U-Flip Ricky'ego Starksa w WWE prawdopodobnie nadejdzie po komentarzu Tony'ego Khana

14
0

Tony’ego Khana spekuluje się, że straci kilku dobrych zapaśników ze swojego składu z powodu ich braku aktywności w AEW. Ricky’ego StarksaJak wynika z doniesień z ostatnich tygodni, przyszłość spółki wskazuje na zmianę scenerii. Odkąd miał przerwę po swoim ostatnim występie w marcu 2024 r., fani wykazali zainteresowanie zobaczeniem znaku zodiaku w WWE.

Niedawno widziano, jak szef AEW wspiera czołową gwiazdę, chwaląc go Zapasy SHAK. Teraz podczas rozmowy w podcaście Fightful Wrestling Sean Ross Sapp został poproszony o podzielenie się swoimi odkryciami na temat tego, gdzie może trafić Ricky Starks.

twierdził SappNic o tym nie słyszałem, więc nie mogę potwierdzić ani zaprzeczyć tym doniesieniom. Nie słyszałem nic nowego na temat kontraktu Ricky'ego Starksa, bo cały czas pytam. Gra bardzo, bardzo blisko kamizelki. Ale nie sądzę, że jest przeciwny powrotowi do AEW.

Ze względu na prywatność, jaką Starks zachowuje w związku ze swoją pracą, nie ma zbyt wielu wiarygodnych raportów. Jednak według informatora wrestlingu powrót do AEW jest możliwy. Jak myślisz, gdzie zamiast tego powinien trafić Ricky Starks?

Podziel się tym z przyjacielem:

Źródło